İLÇELER
Zeytinburnu Korsan Taksi
Zeytinburnu Korsan Taksi
Zeytinburnu Korsan Taksi
Başta Zeytinburnu olmak üzere İstanbul'un 39 ilçesinde korsan taksi hizmetlerini hakkı ile veren şoförlerimizin güler yüzüyle hizmet veriyoruz. Sektörde her zaman en iyilere imza atmanın yanı sıra aynı zamanda kaliteli hizmet politikamız ile öne çıkıyoruz. İstanbul'un her ilçesinde bulunan araçlarımız ile hızlı hizmet sunuyoruz. Uygun fiyat politikamızın yanı sıra aynı zamanda vatandaşlara 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşım ihtiyacını karşılama şansı sağlıyoruz. İstanbul korsan taksi işletmesi olarak şehir içi ulaşım dışında yolcularımıza uzun mesafe seyahatlerinde ve tatillerinde şoförlü taksi hizmeti veriyoruz.

Açılış Ücreti Yok

Şehir içinde yolu uzatarak insanlardan fazla ücret alma yanlışına düşmeden ve açılış ücreti gibi sorunlar ile karşılaşmadan herkesi sabit fiyat uygulaması ile gideceği yere ulaştırıyoruz. İstanbul'da bulunan havalimanları, otogar ve gar ulaşımında gerek Avrupa Yakası korsan taksi hizmeti gerekse uygun fiyat garantisi ile hizmet sunuyoruz. Hem şehir içi hem de şehirlerarası transferlerde vatandaşlara anlık çözüm odaklı uygun fiyat politikası sergiliyoruz. Araçlarımız son model olması ile birlikte aynı zamanda klimalı ve konforlu donanma sahip. İçerisinde her türlü ihtiyacı karşılayacak donanımın hazır olduğu modelli ve bakımlı araçlarımız sağlık seyahat sağlarken sürücülerimiz kibar, anlayışlı ve saygılı tavırları ile huzurlu yolculuk fırsatını veriyor.

En Güvenilir Ulaşım Aracı

Her konuda şoförlerimize olan güven sayesinde kadınların tek tercihi Zeytinburnu Korsan Taksi hizmetleri olurken aynı zamanda okuluna gitmek isteyen çocuklar için de en güvenilir ulaşım aracı olmaya devam ediyoruz. Teknoloji ile bağlantılı olarak gelişimimizi sürekli devam ettiriyor büyüyerek amacımız olan yüksek kalitede hizmet sunma hedefine her geçen gün yenisini ekliyoruz. Tüm İstanbullulara ve Zeytinburnu halkına avantajlar sağlayan en iyi çözümleri üretiyoruz.

Uygun Fiyat Avantajları

Korsan taksi hizmetlerimizde her zaman hijyen ve sağlığı önemsiyoruz. Araçlarımız konforlu olmasının yanı sıra aynı zamanda kovid-19 salgını nedeni ile sürekli dezenfekte ediliyor. Taksi fiyatlarına göre çok daha uygun avantajlar sağlayan İstanbul korsan taksi fiyatlarımız her bütçeye uygun şekilde sunuluyor. Şoförler, deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşarak vatandaşları İstanbul'un her bir noktasına en ucuz fiyatlar ile götürüyor. Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerinden yararlanabilmek için telefon numaramız ile direkt bağlantı kurabilir ya da mobil uygulamamız ve internet sitemiz aracılığı ile iletişime geçilebilir.

Sorumluluk Bilinci İle Hizmet

Bırakılan taksi çağrısının hemen ardından birkaç dakika içerisinde adrese ulaşan şoförlerimiz hiçbir sorun ya da aksaklıklara karşılaşmadan sorumluluk bilinci ile yolcularımızı varış noktasına en kısa sürede ulaştırmaktadır. Zeytinburnu Korsan Taksi;
  • Güvenli ulaşım
  • Hijyenik ve temiz araçlar
  • Konforlu ve rahat seyahat
  • Her bütçeye uygun fiyat
  • Güvenilir ve güler yüzlü hizmet demektir.

Tercih Edilen Adres

Ucuz, rahat ve güvenilir korsan taksi hizmeti vermenin haklı gururu içerisinde sektörde tercih edilen adres olmaktan son derece memnunuz. Öncelikle fiyat açısından bizi tercih eden yolcularımız yaşadıkları konfor ve rahatlık sayesinde sürekli müşterimiz haline geliyor. Sadece bir telefon ile rahatlıkla ulaşımın sağlandığı taksi hizmetlerinden yararlanabilmek için öncelikle Avrupa Yakası korsan taksi avantajlarını yaşamak gerekir. Seyahat aşamasında yolcularımızın her türlü rahatlığını karşılayabilmek için gerekli olan tüm konforu sağlayan şoförlerimiz kaliteli ulaşım için tüm alternatif seçenekleri yolcularımıza sunuyor.

Yılların Verdiği Güven

İstanbul'un yoğun trafiği karşısında zaman kaybetmeden varış noktasına ulaşmak isteyenlere Anadolu Yakası korsan taksi şoförlerimiz tarafından alternatif yol güzergahları öneriliyor. Yılların verdiği güven ve tecrübe sayesinde İstanbul gibi oldukça yoğun bir kalabalık içerisinde şehir içi ulaşım kalite ve rahatlıkla sağlanıyor. İstanbul'un yoğun trafiğinde sıkıntı yaşamamak için güvenli ve ucuz yolculuğun tadını çıkartmak isteyenlere Zeytinburnu Korsan Taksi avantajlarını vaat ediyoruz.

Konforlu Ve Rahat Seyahat

Taksi hizmetlerinde kısa ve güvenli yolları tercih ederek yolu uzatmadan varış noktasına ulaşmak ve çok daha fazla fırsatı yaşama şansı şoförlerimizin deneyimi ile sağlanıyor. İnsanlara sadece işe, eve ya da hastaneye gitmek için değil her türlü acil durumda 24 saat hizmet veriyoruz. Yapılan aramalar kesinlikle cevapsız kalmıyor geri dönüşlerimiz de oldukça hızlı ve zaman kaybetmeden hizmetlerimizi sunuyoruz. Yolcularımızın seyahat esnasında rahat etmesi için gerekli olan her türlü konforu sağlayarak yapacağınız güvenli ve rahat ulaşım imkanlarını görmenizi sağlıyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ