İLÇELER
Beykoz Korsan Taksi
Beykoz Korsan Taksi
Beykoz Korsan Taksi
7 gün 24 saat kesintisiz şekilde Beykozlulara uygun fiyatta güvenilir yolculuklar gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Beykoz Korsan Taksi hizmetlerimizi her mahalleye ve her semtte ulaştırarak yolcularımızı istediği noktadan alıp istediği saatte gideceği noktaya ulaştırıyoruz. Çalışma prensibimiz içerisinde yolcularımızı ailemizden biri gibi kabul ediyor ve onların güvenliği ile konforu için hizmetlerimizi her gün geliştiriyoruz. İnsanlara kaliteli ve konforlu hizmet sunarken her zaman ekonomik durumlarını göz ardı etmeden uygun fiyatlar ile öne çıkıyoruz.

Beykoz’a Özel Hizmet

Nereden nereye gidileceğine göre kilometre üzerinden sabit fiyat uygulaması gerçekleştiriyoruz üstelik vatandaşlara kısa mesafe için herhangi bir ekstra ücret talep etmeden ulaşım imkanı sunuyoruz. İstanbul korsan taksi hizmetlerinden yararlanmak isteyenler yolculuğa başlamadan birkaç dakika önce bizi aradığında anlık olarak araç temin ediyoruz. Gidiş dönüş yolculuklarda indirimli fiyatlarımızdan yararlanma fırsatı sağlıyoruz. 250 bin nüfusu ve 45 mahallesi ile İstanbul'un en özel ilçelerinden biri olan Beykoz'da korsan taksi hizmetlerini aynı şekilde özel olarak sunuyoruz.

Referansımız Müşterilerimiz

İhtiyaç duyan herkesin her an yanında olan şoförlerimiz güler yüzü ve deneyimli olması sayesinde konforlu yolculuklar yaşanmasını sağlıyor.
  • Uygun fiyat
  • Kaliteli hizmet
  • Mutlak müşteri memnuniyeti
  • Güvenli yolculuk
  • 7 gün 24 saat hizmet anlayışı
  • Profesyonel kadro ilkeleri ile çıktığımız yolda taksi hizmetlerinin en iyisini sunuyoruz.
Kalite ve profesyonellikte en büyük referansımız daha önce bizi tercih ederek yolculuk yapan müşterilerimizdir. İstanbul'un 39 ilçesinde bulunan araçlarımız her zaman güvenliği üst seviyede tutmayı başarıyor.

Araç Beklemeye Gerek Kalmıyor

İnsanlara keyfi yolculuk deneyimi yaşatmak için araçlarımızda her türlü konfor ve donanım yer alıyor. Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimiz sayesinde araç beklemeye gerek kalmıyor. Sadece bir telefon kadar uzak olan yolcularımıza çağrı yaptıkları anda dakikalar içerisinde ulaşıyoruz. Samimi, seviyeli, nazik ve kibar şoförlerimiz ile yolculuk esnasında kesinlikle rahatsızlık duymanız söz konusu değil. Araçlarımızın tamamında yolculuk esnasında ihtiyaç duyulan tüm donanımsal cihazlar sahip ve güvenilir şekilde kullanıma hazır. Deneyimli şoför kadromuz Anadolu Yakası korsan taksi hizmetleri dışında İstanbul'un tüm semtlerine güvenli seyahat fırsatı oluşturuyor.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Konforlu ve güvenli bir yolculuk tercih edenlerin seçimi olan Beykoz korsan taksi hizmetleri için yapılması gereken tek şey iletişime geçmek. Beykozluların istediği her yere konforlu ve uygun fiyatlı ulaşım sağlayabilmesi için her gün her saat sadece bir telefon kadar yakınındayız. Korsan taksi hizmetlerini çok daha ucuz ve çok daha uygun fiyata sağlıyoruz. Hızlı ve konforlu hizmetimiz ile öne çıkarken her zaman kaliteli, temiz, hijyenik araçlarımız ve deneyimli şoför kadromuz ile hizmet veriyoruz. Şoförlerimiz İstanbul'un her noktasında istenen her bölgeye gereksiz şekilde yolu uzatmadan en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyor. Havalimanına transfer, otogar ve tren istasyonuna ulaşım, özel günlerde ya da davet ve etkinliklerde şoförlü taksi hizmeti, ihtiyaç halinde gün boyu taksi talebinin karşılanması İstanbul korsan taksi olarak sunduğumuz özel hizmetlerimiz bizi öne taşıyan ayrıcalıklarımız.

Beykoz'dan Her Yere Ulaşım

Güvenli yolculuk, hızlı iletişim ve kesintisiz hizmet politikamız ile İstanbul'un en köklü ilçesi olan Beykoz'dan her yere ulaşım sağlıyoruz. Tecrübeli ve deneyimli şoförlerimiz kesinlikle normal taksilerde yaşanan açılış ücreti ya da yolu uzatılarak fazla ücret alma gibi sorunların yaşanmasına izin vermez. Avrupa Yakası korsan taksi hizmetleri olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Bunun için yüksek model ve klimalı araçlarımız ile konforlu yolculuklar sağlıyoruz, şoförlerimizin tamamı saygılı, güvenilir, anlayışlı ve kibar kişilerden oluşuyor. Beykoz Korsan Taksi tarafından sağlanan özel hizmetlerden yararlanmak için telefon numaralarımız, çağrı hattımız ve internet sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Ve Profesyonel Hizmet

Beykoz'dan İstanbul'un her köşesine güvenli bir yolculuğu çok daha ekonomik şartlarda gerçekleştirebilirsiniz. Modern araçlar ile deneyimli sürücülerin verdiği güvenilir hizmetler Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerinden ekonomik ve huzurlu şekilde yararlanmak mümkün. Taksicilik sektöründe çıktığımız yolda hizmet politikamızı profesyonel şoför kadromuz ile birlikte araçlarımızdan kaliteli ve güvenli yolculuk olarak belirledik. Geniş araç filomuz ve güler yüzlü ekibimiz ile İstanbul'un her bölgesine hizmet vererek değer katmaya devam ediyoruz. Gerek şehir içi şehir dışında kısa ya da uzun mesafe demeden güvenli ve profesyonel hizmet veriyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ