İLÇELER
Kartal Korsan Taksi
Kartal Korsan Taksi
Kartal Korsan Taksi

Trafik yoğunluğunun en fazla yaşandığı ilçeler arasında yer alan Kartal'da insanların yaşadığı en önemli sorunlardan bir tanesi güvenilir taksi hizmetidir. Kartal Korsan Taksi hizmetleri sayesinde günün her saatinde Kartal'daki mahalle ve semtlere ulaşım imkanı sağlıyoruz.

Birçok alanda verdiğimiz hizmetler ile en iyiyi sunmasının yanı sıra tecrübeli ve kaliteli kadrolarımız ile yolcularımıza her türlü avantajı oluşturuyoruz. En güvenilir korsan taksi firması olarak tüm şehir içi yolculukları en uygun fiyat tarifesi içerisinde veriyoruz.

Tecrübeli Ve Kaliteli Kadrolar

İstanbul'un tamamında tercih edilen araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz sadece kaliteli hizmet değil herkesin bütçesine uygun fiyatlandırma olanağı ile öne çıkıyor. Gerek şehir içi gerekse şehirlerarası yolculuklarda fazla ücret ödeme problemini ortadan kaldıracak ekonomik fiyatlar ile ücretlendirmeler yapıyoruz.

Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimizi günün her saatinde ulaşır hale getiriyor, adrese en yakın lokasyondan araç göndererek yolcularımızın zamandan tasarruf etmesine katkı sağlıyoruz. 7 gün 24 saat hizmet politikası çerçevesinde gece ve gündüz tarifesi uygulamıyor standart fiyat tarifesi üzerinden yolcu taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Sektörde Tercih Edilenler Arasındayız

Kartallılar Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerinden yararlandığı gece yolculuklarında gündüz yaptıkları yolculuklar gibi ekonomik fiyat tarifeleri ile hizmet alıyor. Uygun fiyatlandırma ve araçlarımızın konforu sektörde tercih edilenler arasında olmamıza fırsat veriyor.

Güvenilir ortamda gerçekleşen taşımacılık hizmetlerimiz İstanbul Korsan Taksi olarak sektörde her zaman bir adım önde olmamıza yardımcı oluyor. İnsanların beklentilerini karşılayan güvenilir yolculuklar için gerekli önlemi alıyor ve yolcularımızın seyahat esnasında rahatsız olmasına neden olacak unsurları ortadan kaldırıyoruz. Güvenilir seyahatler için araçlarımızın bakım ve onarımlarında her zaman hassas ve titiz davranıyoruz.

Araçlarımıza Düzenli Bakım

Araç içerisinde tütün maddesi kullanılmasına izin verilmezken bir sonraki yolcunun konforu düşünülerek başta şoförlerimiz olmak üzere tüm yolcularımızdan korsan taksi kurallarına uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesine bekliyoruz. Araçların düzenli kontrollerinin yapılması sayesinde yolda kalma ya da arızalanma gibi problemler ile karşılaşmak söz konusu değildir.

Kartal korsan taksi hizmetlerinde bakım onarım açısından yolcuların sorun ile karşılaşmaması için her türlü önlem yola çıkmadan alınmaktadır. Yolculuk esnasında yolcularına her zaman kibar ve saygılı davranan profesyonel şoförlerimizden herhangi bir şekilde saygısız tavır görmek söz konusu dahi değildir.

Hizmet Anlayışımızın Sağladığı Avantajlar

Seyahat boyu her zaman güler yüzlü olan deneyimli şoförlerimiz yolcuların en iyi yol arkadaşıdır. Hizmette kaliteye ve güvene önem veren İstanbul korsan taksi olarak güvenilir yolculuk konusunda sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

Başarımızın ve kaliteli hizmet anlayışımızın sağladığı avantajlar içerisinde;

·         Yolcuları aldatmak

·         Gereksiz yere yolu uzatmak

·         Kısa mesafe için yolcu almayı ret etmek

·         Sayaç ile oynamak

·         Fiyat pazarlığı yapmak

·         İndi bindi parası almak gibi insanlarda önyargıya neden olan sorunlu hiçbir şeye yer yoktur.

Yolcu Ve Sürücü Arasında Güven

Yolcularımıza şeffaf fiyatlandırma politikası uygular hatta abonelik sistemi ile ayrıcalıklı müşterilerimizin daha uygun şartlarda taşımasını gerçekleştiririz. Şoförlerimiz gereksiz yere yolu uzatıp daha fazla para almak lüksüne sahip değildir önceliğimiz her zaman yolcu ve sürücü arasında güveni arttırmaktan yanıdır.

Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimizin tercih edilmesindeki en önemli etkenler arasında organize olmuş yapımız yer almaktadır. Kartallılar herhangi bir tereddüt ya da endişe yaşamadan gönül rahatlığı içerisinde hizmet almanın yanı sıra abone olarak kampanyalarımızdan yararlanmaktadır.

Sağlam Ve Güçlü Bir Altyapı

Hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım ihtiyaçlarında ilk tercih olan Kartal korsan taksi hizmetlerimiz uygun fiyat avantajına sahip. Her bütçeye uyan cazip fiyat politikasını benimseyen hizmet anlayışımızın getirdiği avantajlar ile tüm dikkatleri üzerimize çekiyoruz.

Özellikle Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerimize olan yoğun talebi karşılayabilecek sağlam ve güçlü bir altyapıya sahibiz. Müşteri memnuniyetini esas alan şoförlerimiz yolcularımızı hedefe götürmek için yolu uzatmadan en kısa ve en basit güzergahları seçmektir.

Gelişerek Büyüyoruz

İstanbul trafiğinde alternatif güzergahları kullanarak zamandan kazanım elde edilmesine imkan sağlıyoruz. Gelişim ve büyümeyi sürekli devam ettirmemiz sayesinde sağladığımız yüksek kaliteli hizmetler her türlü beklentiye uygun çözümler sunuyor.

Geniş araç filomuz, profesyonel hizmetlerimiz ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sorunsuz, konforlu ve kaliteli bir ulaşım deneyimi sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti için şartları karşılıyor özellikle şehir içi ulaşımı çok daha ekonomik ve konforlu hale getiriyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ