İLÇELER
Halkalı Korsan Taksi
Halkalı Korsan Taksi
Halkalı Korsan Taksi
Korsan taksi üst noktada hizmet, güvenlik ve aynı zamanda konfor anlayışı ile birlikte %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Araçlarımız oldukça lüks ve bakımlıdır. Hijyen konusunda titizdir. Profesyonel ve müşteriye karşı saygılı şoförlerimiz ile birlikte yolculuk esnasında keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Neden Korsan Taksiyi Seçmeliyim?

Halkalı korsan taksi firmamız, İstanbul’daki bilinen taksicilik anlayışından uzaklaşarak en uygun fiyatlarla ulaşım hizmeti alabilmenize imkan tanır. Seyahatiniz öncesinde maliyeti bilirsiniz ve seyahat sonrasında maddi açıdan bir mağduriyet yaşamazsınız. Beklenilmeyen bir fiyatlandırma sunulmaz. Bu yüzden istenmeyen sürprizlerle karşılaşmamak için firmamız önceden maliyeti tarafınıza bildirir. Korsan taksi seçmenizdeki en temel etmenlerden birisi güven konusunda şüpheye düşmezsiniz. Gerek personelimiz, gerekse yolculuk esnasında oluşabilecek en ufak bir etmen de güvenebilirsiniz. Önceden randevu imkanı tanıyoruz. Gerekli irtibat kanallarımız üzerinden iletişime geçtiğiniz zaman belirli bir süreç içerisinde bulunduğunuz noktaya geliyoruz. Yaklaşık 20 dakika içerisinde sizi bulunduğunuz noktadan alıp, istediğiniz noktaya zamandan tasarruf ederek iletiyoruz. Şehrin herhangi bir yerinde taksi bulmak kesinlikle zordur. Özellikle İstanbul’da yoğun trafik ve yoğun kalabalıkta taksi bulmak imkansız bir hale gelebilir. Halkalı korsan taksi firmamız irtibata geçtiğiniz andan itibaren 20 dakika gibi bir süre içerisinde, bulunduğunuz noktaya gelir.

Avrupa Yakası Korsan Taksi Hizmeti

Şişli, Halkalı, Esenyurt, Bakırköy, Sultangazi, Fatih, Bayrampaşa gibi Avrupa yakası korsan taksi firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla Şişli, Halkalı, Esenyurt, Bakırköy, Sultangazi, Fatih ve Bayrampaşa’da yanınızda. Hızlı ve güvenilir taksi hizmetimiz aynı zamanda uygun fiyat seçenekleriyle ulaşımınızı keyifli bir hale gelmesi adına muhteşem bir deneyim olur. Araçlarımızı lüks ve bakım konusunda da kesinlikle bakımlıdır. Araçtan kaynaklanan bir problem yaşamadan yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa yakası korsan taksi uzun yılı aşkın süredir İstanbul trafiğinde yanınızda yer edinir.

Anadolu Yakasında Korsan Taksi Var Mı?

Tuzla, Kartal, Ataşehir, Sancaktepe, Maltepe ve Kadıköy gibi Anadolu Yakası'ndaki birçok noktada irtibat kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz zaman 20 dakika gibi bir süre içerisinde bulunduğunuz yere gelip, dilediğiniz noktaya sizi en kısa yollarla ulaştırma imkanı tanıyoruz. İstanbul trafiği, İstanbul’da yaşayanların da bildiği gibi oldukça kalabalık ve neredeyse tüm gününüzü alabilir. Fakat Anadolu yakası korsan taksi firmamız, alternatif yolları tercih ederek istediğiniz noktaya İstanbul trafiğine takılıp kalmadan ulaştırabiliyor. Bu yüzden çoğunluğun tercihinde olmaktan gurur duyuyoruz. Günün her saatinde hizmet verdiğimiz gibi geniş ulaşım ağı ile müşteri memnuniyetini üst noktada tutmak, en temel ayrıcalıklarımız içerisindedir. Anadolu yakası korsan taksi, en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda. Bu yüzden bilinen klasik taksi hizmetlerinden uzaklaşıp, kaliteli bir şekilde yolculuk gerçekleştirmek istediğiniz zaman sizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yolculukta Beklenilen Hizmet

İstanbul'da insan nüfusu oldukça fazla olduğu için bulunduğunuz yerde taksi beklemek uzunca bir süreci bulabilir. Çoğu zaman 1 ya da 2 saat boyunca taksi bekleyebilirsiniz. Fakat İstanbul korsan taksi firmamızla irtibata geçtiğiniz zaman 20 dakika gibi bir süreçte firmamızın araçları, bulunduğunuz noktada olacaktır. Farklı irtibat kanallarımız mevcut. Bu yüzden tek bir telefonla uğraşmak yerine whatsapp ya da farklı iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz. Personelimiz oldukça güvenilir ve müşteriye karşı saygılıdır. Yolculukta aranılan konfor hizmeti ile beraber gece gündüz aynı fiyatlandırmayı sunuyoruz. Gece ayrı ya da gündüz ayrı tarife gibi etmenler kesinlikle firmanızın anlayışında bulunmaz. Bu yüzden bütçenize uygun hizmet anlayışından yararlanmak için sizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Halkalı Korsan Taksi İle Keyifli Deneyim

Halkalı korsan taksi, İstanbul’un farklı noktalarında durakları olan firmadır. Farklı noktalarda duraklar bulunduğu için müşterilerin zamandan tasarruf etmesi ve istedikleri an korsan taksi ile irtibata geçebilmeleri hizmet anlayışımız içerisinde bulunuyor. Beklenilenin üstünde oldukça donanımlı bir hizmet sunulmaktadır.

Korsan Taksi Fiyatlandırması

Müşteriler için en önemli durum, taksi sektöründe fiyatlandırmadır. Fiyatlandırma bazı taksi firmaları için gece gündüz ayrı olabilir. Ancak biz de tek tarife uygulanır. Bu yüzden taksi ihtiyacınız olduğu zaman 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz. Yolculuğun uzaması, yolun istenmeyen etmenlerden dolayı artması ya da buna benzer durumlarda ekstradan ücret gibi durumlar yaşanılmaz. Yolculuk sonunda sürpriz bir fiyatlandırma ile karşılaşmazsınız. Fiyatlarımız sabittir ve önceden müşteriye belirtilir. Kaliteli, deneyimli ekibimiz ile birlikte güvenilir yolculuklar için hizmet sunuyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ