İLÇELER
Çekmeköy Korsan Taksi
Çekmeköy Korsan Taksi
Çekmeköy Korsan Taksi
Kalite anlayışımızı hizmet sonrası güven ile birleştirerek yolcularımızın memnuniyetini ön plana çıkarıyoruz. Çekmeköy Korsan Taksi olarak gelişen dünyada teknolojiyi takip ediyor ve her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal alanda ihtiyaçlara göre herkese özel çözümler üretiyoruz. Sektörde bizi ayıran en önemli özelliğimiz sistemli ve prensibi olarak 7 gün 24 saat müşteri odaklı çalışmamızdır. Müşteriye verdiğimiz değer ile kalitemizi ortaya koyarak kusursuz şekilde Anadolu Yakası korsan taksi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul'a Değer Katıyoruz

İstanbul'un her noktasına ve 39 ilçeye profesyonel ve güvenli hizmetler veriyoruz. Hizmet politikamız kaliteli ve güvenli yolculukları profesyonel şoför kadromuz ve lüks araçlarımız ile gerçekleştirmek. İstanbul'un her semtinde hazır olan araçlarımız İstanbul korsan taksi hizmetlerinin ayrıcalıklarını yaşatmak için herkese eşit mesafede. Donanımlı, her marka ve her yaştaki geniş araç filomuz gelişime ayak uydurarak sürekli büyüyor. Güler yüzlü ekibimiz ve tecrübeli şoförlerimiz sayesinde vizyonumuz olan her an müşterilerinin yanında olma hedefimize ulaşmanın haklı gururu içerisindeyiz. Önceliğimiz Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimiz olmak üzere tüm İstanbul'a çok daha fazla değer katmak.

Sınırsız Hizmet Politikası

Hem konfor hem de kalitede müşteri odaklı hizmet politikamızı sürdürüyor ve herkese sadece bir telefon kadar yakın olmaya devam ediyoruz. Telefon numaralarımız, WhatsApp iletişim hattımız ve internet sayfamız üzerinden taksi çağrısını ileten vatandaşlarımıza birkaç dakika içerisinde korsan taksi hizmetini ulaştırıyoruz. Sınırsız hizmet politikamızı sabit ücret prensibi ile birleştiriyor ve her geçen gün kendini yenileyen şoför kadromuz ile kalite sunuyoruz. Sektör içerisinde edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizi yolcularımıza hesaplı, güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet olarak yansıtıyoruz. Herkesi mutlu müşterilerimizin arasına katarak için 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tecrübemizi Ortaya Koyuyoruz

Çekmeköy Korsan Taksi hizmetlerimizden yararlanmak ve hesaplı yolculuk yapmak için taksi çağırma hattımızı arayarak taksi talebini iletebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile 24 saat sürekli hizmet sunuyor, yolcularımızı istediği noktadan alarak istediği noktaya götürüyoruz. Güvenilir personelimiz ve özel şoför hizmetimiz ile tecrübemizi ortaya koyuyor yolcularımıza daha rahat ve daha konforlu seyahat imkanı sağlıyoruz. Sabit fiyat garantimizi korsan taksi sektörü içerisinde ayrıcalığımız olarak müşterilerimize yansıtıyoruz. Çekmeköy halkına sağladığımız en önemli avantajlarımız;
  • Taksimetre açılış ücretine son.
  • Para üzeri vermemek söz konusu değil.
  • Kısa mesafe yolculuk ayrımı yok.
  • Personelimizin tamamı eğitimli ve saygılı.
  • Yolcuyu uzun yoldan götürme telaşı yok.
  • Kusurlu araç ile trafiğe çıkmak yok.
  • Yolcularımızı karşısına sürpriz ücretlerine çıkmıyoruz.
  • Belirlenmiş olan güzergahlar arasında seçim yapmıyoruz.
  • Yolcumuz bizi nereye çağırırsa oraya gidiyoruz.

Ezber Bozan Ekonomik Fiyat Garantisi

Konforlu ve özgür ulaşım vaat eden İstanbul korsan taksi hizmetlerimizi ezber bozan ekonomik fiyat garantisi ile sağlıyoruz. Şoförlerimiz saygısız ve kaba davranışlardan uzak, öfke kontrolü sağlayan ve müşterisine asla sürpriz ek ücret sunmayan profesyonellerden oluşuyor. Hızlı hizmet anlayışı içerisinde sektörden beklenenin çok daha fazlasını sunuyoruz. Hizmetlerimizin tamamı karşılıklı güven esasına dayalı şekilde sürdürülürken kalite hedefimizi modern hizmetlerimiz ile kanıtlıyoruz. Hizmet anlayışımızı yolculuğun başladığı andan bittiği ana kadar sürdürüyoruz, aldığımız taksi çağrısının ardından Anadolu Yakası korsan taksi olarak en yakın araçları yönlendiriyor ve böylelikle yolcularımızın beklemeden çok daha hızlı hizmet almasını sağlıyoruz.

Kaskolu, Klimalı Ve Donanımlı Araçlar

Şoförlerimiz asla yolu uzatarak fiyatı arttırma çabasına girmiyor, yolculuk başlamadan güzergaha göre belirlenen fiyat üzerinden tarife belirleniyor ve yolcular hiçbir zaman sürpriz fiyatları ile karşılaşmıyor. Güler yüzlü, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olan şoförlerimiz güvenli yolculuk yapmayı sağlıyor. Araçlarımız kaskolu olmasının yanı sıra aynı zamanda klimalı ve ihtiyaç halinde her türlü beklentiyi karşılayacak cihaz donanımına sahip. Çekmeköy Korsan Taksi olarak müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden kaliteli hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

Taksi Sorunlarına Profesyonel Çözümler

Alanında deneyimli şoförlerimiz ve konforlu araçlarımız ile hızlı ve güvenli seyahatler uygun fiyatlar ile garantili şekilde sunuluyor. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet garantimiz dışında modern ulaşıma ihtiyaç duyanların mağduriyet yaşamaması için her türlü tedbir alınıyor. İstanbulluların yaşadığı taksi sorunlarını profesyonel şekilde çözüme kavuşturan Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimiz en başından sonuna kadar kaliteli şekilde sunuluyor.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ