İLÇELER
Bahçelievler Korsan Taksi
Bahçelievler Korsan Taksi
Bahçelievler Korsan Taksi
Taksiler birçok kişinin hayatını oldukça kolaylaştıran vasıtalar olarak günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Metronun, minibüslerin ya da otobüslerde yaşanan çileleri oldukça aza indirilmesini sağlayan taksiler kişilerin hayatını kurtaran araçlardır. Bu sebeple de günümüzde birçok insan seyahatlerini gerçekleştirebilmek adına taksileri kullanmaktadır. Çeşitli sebepler taksi kullanımının arttırmasına sebep olmaktadır. Örneğin; zorlu hava koşullarında, sıcak günlerde, bir yere daha hızlı bir şekilde gitmek istendiği anlarda her zaman ilk tercih, eğer kendi araçları yok ise, taksilerden yana olmaktadır. Ancak herkesin bildiği üzere, bazı taksi ve taksiciler kişilerin müşkül durumlarından yararlanarak kişileri daha kötü bir hale sokabilmektedir.

Vakit Kaybetmeden Dilediğiniz Yere Gidebilmek

Bir yere çok hızlı yetişilmesi gerektiği durumlar herkesin başına gelmiştir. Ancak denk gelme ihtimali oldukça büyük olan sorunlu taksiciler tarafından kişiler farklı yollara sokularak, yolları uzatılmaktadır. Taksiciler, bu şekilde daha fazla para kazanabilmeyi ummaktadırlar. Bu gibi durumlar taksilerden uzak durulmasına sebep olsa da korsan taksiler herkesin kurtarıcısı olmaktadır. Günümüzde korsan taksiler birçok alanda kişiler için en doğru şekilde çalışmaktadır.

Rahatlık!

Taksiye binmek istediğiniz süre zarfında birçok kez taksilerin sizleri almadan önünüzden geçip gittiğini fark etmişsinizdir. Bu durumlar bazı anlarda göz ardı edilebilse de; kişilerin bir yere yetişmek zorunda olduğu anlarda ya da kötü hava koşullarında taksilerin kişileri almaması en sinir bozucu durumlardan bir tanesi olabilmektedir. Bu yüzden de İstanbul korsan taksiciler birer kurtarıcı kahraman olarak ön plana çıkıyorlar. Kişilerin zor durumlarda ya da hiçbir sebebi yokken bile erkenden bir yere varmak istediği anlarda İstanbul korsan taksileri kullanabilmektedir. Yalnızca tek bir arama ile istenilen noktaya götürebilen bu taksiler, oldukça konforlu ve rahat bir yolculuğu kişilere gönül rahatlığıyla sunabilmektedir. Taksinin numarasını çevirdikten sonra ise evinizin önüne kadar gelen taksiyle, özel araç mantığında en rahat şekilde gideceğiniz yerlere varabilmektesiniz.

Özel Araçtan Farksız!

Avrupa Yakası korsan taksi ya da Anadolu Yakası korsan taksi ile bir yerden bir yere gidebilmek, İstanbul’un trafik çilesini ya da kalabalık sokaklarını geri de bırakabilmek için oldukça kolay bir yoldur. Zor şartlarda evinizden çıkmanıza bile gerek duymadan yalnızca tek bir aramayla evinizin önüne son hızla gelebilecek olan bu taksileri gönül rahatlığıyla kullanabilmektesiniz. Avrupa Yakası korsan taksi ile beraber Anadolu Yakası korsan taksi sayesinde kişiler nereye gitmek isterse, olabilecek en hızlı şekilde oraya yetiştiren bu taksilerdir.

Yerin Bir Önemi Olmadan Seyahat Etmek!

Bilindiği üzere İstanbul’da iki yaka bulunmaktadır ve bir yakadan diğerine gidebilmek adına çok kısıtlı ulaşım araçları bulunmaktadır. Bazı durumlarda kişiler vapur veya toplu taşıma araçlarını kullanamamaktadır. Bu sebeple de taksiler kişilerin hayatını kurtaran araçlardan bir tanesi olmaktadır. Fakat taksiciler kişilerin zor durumundan yararlandıklarından, halk korkuyla bu araçları kullanmaya devam etmek zorunda kalmaktadır. Taksiciler yüzünden yaşanılan olumsuz durumlar saymakla bitmez. Örneğin, bazı taksiler karşıya geçmediklerinden dolayı kişileri almak istememektedir. Bunun yanında, alınan fahiş fiyatlardan ve yolu uzatarak hem parasal konuda hem de kişilerin zamanlarından çalarak zorlu bir durum yaratmaktadır. Bunun yanında korsan taksiler ise kişileri oldukça rahat hissettiren ve gözleri kapalı bir şekilde binebileceği taşıtlar olarak önüne çıkmaktadır. Bir telefon ile gitmek istediği yer ister Avrupa Yakası isterse Anadolu Yakası olsun sizleri tam istediğiniz anda oraya götürebilmektedir. Örneğin, Kağıthane’den Ataşehir’e gelmek isteyen bir kişi, bu yolculuğu taksiyle yapmak istediği durumlarda oldukça fahiş bir fiyat ödemesi yetmediği gibi taksicilerin farklı yollara sapması sebebiyle de oldukça vakit kaybetmektedir. Ancak korsan taksiler sayesinde hem uygun fiyatlara hem de zamandan tasarruf ederek gitmek istediği her yere gidebilmektedir.

Uygun Fiyat!

Birçok kişinin başına, taksicilerin kendilerinden aldığı fahiş fiyatlardan dolayı mağdur edilme durumu gelmiştir. Ancak korsan taksiler sayesinde kişiler uygun fiyata istediği yerlere gidebilmektedir. Buna ek olarak çoğu durumda eğer gidip gelinen yerler sürekli olacak ise kişilerin belirli bir fiyatta anlaşması ve bu fiyat ile gidecekleri yerlere varma şansları bulunmaktadır.

Hızlı!

Taksiler, diğer toplu taşıma araçlarından daha hızlı olmasından dolayı tercih etmektedir. Ancak artık taksiciler daha fazla para alabilmek adına kişileri farklı yerlere ve sokaklara sokmalarından dolayı, yolcular nerede olduğunu anlamayarak yolculuklarını devam ettirmek zorunda kalmaktadır. Bunun sonucunda da kişilerin gidecekleri yerlere oldukça geç kalma ihtimali bulunmaktadır. Ancak korsan taksiler sayesinde yolcular direkt olarak hiç vakit kaybetmeden istediği yerlere gidebilme şansını yakalayabilmektedir.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ