İLÇELER
Sultanbeyli Korsan Taksi
Sultanbeyli Korsan Taksi
Sultanbeyli Korsan Taksi
Sultanbeyli korsan taksi, lüks model araçları ile konforlu ve güvenli yolculuk gerçekleştirebilmeniz adına bütçeye uygun fiyatlarla hizmet sunuyor. İstanbul'un birçok bölgesinde dilediğiniz doğrultuda hizmet verildiği gibi Avrupa Yakası’ndan Anadolu yakasına kadar hızlı ulaşım imkanı tanır. Bulunduğunuz noktaya yaklaşık 20 dakika gibi bir süre içerisinde gelen korsan taksi kaliteli, güvenilir ve 7/24 boyunca hizmet verir.

Beklenilenin Üstünde Hizmet

Kendi aracı olmayan vatandaşlar işe giderken, okula giderken ya da acil bir yere yetişmesi gerektiği zaman toplu taşıma araçlarını tercih etmek yerine korsan taksi ile ulaşımını sağlıyor. Korsan taksi beklenilenin üstünde bir hizmet anlayışına sahiptir. Bilinen taksicilik anlayışından uzaklaşarak, müşteri memnuniyetini üst noktada tutmayı hedefler. Burada gerek araç içi hijyen, gerekse aracın bakım ve onarım işlemlerinin tam anlamı ile yapılmış olması gibi etmenler, sürekli olarak tercih etmenizi sağlar. Yaklaşık kısa bir süre içerisinde bulunduğunuz noktaya gelip, istediğiniz noktaya zamandan tasarruf sağlayarak ulaşım gerçekleşir. Herhangi bir şüpheye düşmeden çoğunluğun memnuniyetle tercih ettiği firmamızı, siz de tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Ve Konforlu Firma

Sultanbeyli ve İstanbul’un birçok noktasına rahatlıkla ve hızla ulaşabileceğiniz Sultanbeyli korsan taksi, 7 gün 24 saat boyunca vatandaşların hizmetindedir. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde ulaşım sağlanır. Güvenilir ve konforlu firma olması, geçmişten günümüze ulaşımda tercih edilmesine neden oluyor. Son derece güvenilir ve aynı zamanda son derece lüks hizmetinde tecrübeli personeliyle, yolcuların yolculuk esnasında rahatsız olabileceği en ufak bir durum yaşanılmaz.

Her Daim Kibar Ve Saygılı Personel

İstanbul'da vatandaşlar nüfusun kalabalık olmasından dolayı, taksicilik sektöründe personellerden dolayı güven konusunda şüpheye düşebilir. Bu yüzden toplu taşıma araçlarına yönelir. Fakat toplu taşıma araçları ile yolculuk yapmak istemeyen vatandaşlar Sultanbeyli korsan taksi firmamızı tercih ederek, güvenilir bir yoldu gerçekleştirebiliyor. Firmamızın genel olarak tercih edilmesindeki en temel etmen, her daim kibar ve saygılı personele sahip olması. Güler yüzlü personelimiz ulaşım esnasında profesyonel yolculuk gerçekleştirmenizi sağlar. Gerek uzun yolculuklar, gerekse kısa yolculuklarda bulunduğunuz noktadan gideceğiniz noktaya kadar daima kibar ve saygılı bir davranış sergiler. Bu yüzden güvenilir ve kaliteli yolculukla beraber, personel açısından da kesinlikle şüpheye düşmeden konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi Piyasasında Ekonomik Fiyatlandırma

Taksi piyasasında genel olarak farklı fiyatlandırmalar olabilir. Taksi piyasası, taksicilik sektöründeki firmaların kendi artırmalarıyla da değişebilir. Fakat böyle bir durum firmamız için kesinlikle söylenemez. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere birçok noktada ulaşım gerçekleştiriyoruz. Fiyatlandırma her bütçeye uygundur. Yol uzunluğu ya da diğer etmenlere göre fiyatlara, firma olarak eklemelerin yapılması mümkün değildir. Bu konuda kesinlikle güvenebilirsiniz. Taksi piyasasında ekonomik fiyatlandırma için korsan taksi ile sizde bütçenize uygun bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu yakası korsan taksi ile yalnızca Anadolu yakası için değil, Anadolu yakasından Avrupa yakasına kadar 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabilirsiniz.

İnsana Değer Veren Anlayış

İnsana değer veren anlayış, korsan taksi ile mümkün olmaktadır. İstanbul'da birçok vatandaş taksicilerin somurtkan yüzü ve uzun yolculukları gerçekleştirilememesi gibi etmenlerden dolayı şikayetçilerdir. Fakat korsan taksi firmamız güler yüzlü personeli ile birlikte yolcularda konforlu bir seyahat sunar. İnsanı ve insan hayatına her daim değer veren anlayışımız, İstanbul’un yoğun trafik temposunda müşteri memnuniyetini kazanmak adına önemlidir. Bu anlayışı başladığımız günden itibaren müşterilerimize sunmaktayız.

Sultanbeyli'de Ulaşımın Tek Adresi

Taksi sektöründe hizmet veren oldukça fazla alternatif yer edilir. Fakat İstanbul korsan taksi gerek sunduğu ayrıcalıklar, gerek güvenlik, gerek müşteri memnuniyeti gibi farklı etmenler doğrultusunda tercih edilen alternatifler içerisinde, ilk sırada yer alıyor. Taksicilik sektöründe vatandaşların ulaşımda tercih etmesi ve en iyi hizmetin sunulması bizim için en temel etmendir. Sultanbeyli'de ikametgah eden vatandaşlarımız İstanbul’un farklı noktalarına seyahat gerçekleştirmek istedikleri takdirde güvenilir, konforlu, müşteri memnuniyetinin üst noktada tutulması gibi birçok hizmetten faydalanarak firmamızı tercih edebilir. Firmamızla irtibata geçtiğiniz takdirde 20 dakika gibi bir süre içerisinde bulunduğunuz noktaya gelip, gitmek istediğiniz noktaya herhangi bir problem yaşamadan iletilir. Avrupa yakası korsan taksi alanında profesyonel şoförler ile birlikte acil taksi ihtiyaçlarınızda ilk tercihiniz olabilir.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ