İLÇELER
Bakırköy Korsan Taksi
Bakırköy Korsan Taksi
Bakırköy Korsan Taksi
Günümüzde kullanabileceğiniz çeşitli toplu taşıma araçları bulunmaktadır. Bu toplu taşıma araçlarına vapurları, minibüsleri, metrobüsleri ya da otobüsleri gönül rahatlığıyla örnek olarak verebilmekteyiz. Ancak biliyoruz ki bunların hiçbiri taksi kadar rahat ve hızlı olmamaktadır. Herhangi bir yere giderken hiç vakit kaybetmeden, kış şartlarında üşümeden, yaz sıcaklarında terlemeden gitmek isterler. Bu sebeple de taksiler hayatlarımızın en önemli noktalarında bulunmaktadır. Ancak taksiler, bazı durumlarda rahatlık sunmak yerine çok daha fazla strese sebep olabilmektedir. Bu noktada da korsan taksiler bir kahraman gibi öne çıkmaktadır. Korsan taksiler sayesinde yolculuk yapmak istenilen her yere en kolay ve hızlı bir şekilde gidebilme şansını elde edebilmektedir.

Kalabalıklardan En Kolay Şekilde Kaçmak İsteyenlere!

İstanbul gibi oldukça büyük bir şehirde taksi bulmak da fiyat açısından uygun taksi bulmak da oldukça zorlu bir durumdur. Bu sebeple de bir yerden bir yere gitmek için oldukça zorlu olabilmektedir. Kalabalık sokaklardan geçmek ve bir taksi durağı bulmak zorunda kalmak ya da işini tamamen şansa bırakarak bir yolun kenarında taksinin geçmesini beklemek oldukça stresli bir durum olmaktadır. Ancak İstanbul korsan taksiler sayesinde kişiler kalabalıklardan en hızlı şekilde sıyrılarak istediği yerlere gidebilme şansını yakalayabilmektedir. İstanbul korsan taksiler sayesinde istenilen yerden, başka bir noktaya en kolay şekilde, hiçbir çaba sarf etmeden gitmek için yalnızca bir telefon numarası tuşlayarak aracımızı çağırmak mümkündür.

Uygun Fiyat!

Avrupa Yakası korsan taksilere ek olarak Anadolu Yakası korsan taksiler sayesinde de nereye gitmek istenirse istensin normal taksilerden çok daha ucuz bir şekilde gitme şansına sahip olabilmektedir. Bu noktada korsan taksiler yolcuları en normal fiyatlarla istediği yerlere götürür. Ayrıca Avrupa Yakası korsan taksi ya da Anadolu Yakası korsan taksi olması fark etmeksizin bu araçları kullananlar gönül rahatlığıyla karşı tarafa da geçebilmektedir. Korsan taksilerin en güzel yanlarından bir tanesi ise gitmek istediği yerler için, işletmelerin kendilerinden isteyecekleri fiyatı daha taksiye binmeden öğrenebilmesidir. Eğer bu fiyatlar karşısında, maddi durumu yetersiz kalacak ise taksiye daha binmeden vazgeçebilir ve bir başka yol bulabilir. Ancak normal taksilerde bu fiyatın hiçbir kesinliği olmayacağından ve ancak gidilen noktada ne kadar tutacağı belli olduğundan dolayı, maddi açıdan sorunlar yaşanabilmektedir.

Olduğunuz Yere Bir Özel Araç!

Bilindiği üzere bir taksiye binebilmek için kişiler ya bir taksi durağı bulmalı ya da bir yerden taksi geçmesini beklemesi gerekmektedir. Her iki yolda tamamen yorucu ve stresli olacağından zorluk yaşanmadan bir yerden bir yere gidememektedir. Ancak korsan taksiler direkt olarak yolcu neredeyse oraya gelmektedir. Tıpkı bir özel araç gibi! Kişiler her nerede olursa olsun; evi, iş yeri ya da oturduğu bir kafe de bile, arayıp çağırdığı taksinin gelmesini rahatı hiç bozulmadan bekleyebilmektedir. Bu durumda olumsuz hava koşullardan ya da yorulmaktan tamamen sıyrılarak gitmek istedikleri yerlere gidebilmektedir.

Nereye Gitmek İstiyorsanız, Oraya!

Hayatlarında birçok kez farklı bir yakanın taksisi olan taksicilerle karşılaşmış ve o taksiye alınmamış yolcular bulunmaktadır. Bu birçok kişinin başına gelebilecek bir durumdur. Bu noktada korsan taksiler rahatlığı ve gitmek istedikleri yerlere en rahat şekilde gidilebilmeyi gözeten işletmelerdir. Korsan taksiler sayesinde kişiler kendisini oldukça rahat ve yolculukları boyunca stressiz hissetmektedir. Bunun sebebi korsan taksilerin, kişiler her nerede olursa olsun, ister Avrupa Yakası’nda isterse de Anadolu Yakası’nda; gitmek istediği yer ister yakın ister uzak olsun dilediği zamanda bir telefon uzağında kalmasıdır. Hiçbir korsan taksici kişileri yolda bırakmaz ya da hiçbir şekilde taksisine almamazlık yapmaz. Bu sebeple oldukça rahat bir şekilde taksicinizi arayabilirsiniz!

Güvenli Bir Yolculuk İçin!

Güvenli bir şekilde yolculuk yapmak isteyen birçok kişi toplu taşıma araçlarındansa taksileri tercih etmektedir. Ancak, bu seferde de taksiciler tarafından mağdur edilebilmektedir. Bu mağduriyetlerin başlıca sebeplerini şu şekilde sıralamak mümkündür;
  • Fahiş fiyatlar
  • Farklı rotalara sapma
  • Dolandırılma
  • Tekinsiz yolculuklar
Ancak korsan taksiler ile çalışan kişiler nereye hangi fiyata gideceklerini bileceklerinden bu tür sorunlar ortaya çıkmamaktadır. Buna ek olarak korsan taksiler kişileri mağdur etmemek adına, verdikleri kaliteli hizmetten dolayı kişileri zor bir durumun içerisine sokmaktan titizlikle kaçınmaktadır.

Sabit Fiyat!

Korsan taksilerin bir avantajı da eğer uzun süreli bir şekilde bir noktaya gidip gelinecek ise sabit bir fiyatta anlaşılabilmeleridir. Bu sayede sürekli farklı fiyatlar ödemekten kaçınılmış olarak, tıpkı bir servis gibi bu araçları kullanabilmektedir. Kişiler ödeyecek oldukları fiyatları önceden bileceğinden yolculukları esnasında hiçbir şekilde bu konuda stres yaşamamaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ