İLÇELER
Beşiktaş Korsan Taksi
Beşiktaş Korsan Taksi
Beşiktaş Korsan Taksi
Günümüzde taksilerin önemi oldukça fazladır. Kişilerin istedikleri yerlere hızlıca gitmek adına eğer kendi araçları yoksa ya da kullanmak istemiyorlarsa taksi kullanmak öncelikli tercihleridir. Ancak taksilerin özellikle uzun yollarda tutan ücretleri birçok insan için fazla gelebilmektedir. Örneğin; kişi havaalanı gibi vaktinde yetişmesi gereken bir yere gitmek istiyorsa ve servis ya da otobüs kullanabilecek durumda değilse taksi bu ihtiyaç için tam yerindedir ancak bilindiği üzere çoğu havaalanı şehirlerden uzakta yer aldığından taksi ücretleri de bu mesafeye göre oldukça fazla olabilmektedir. Üstelik bazı durumlarda neredeyse uçak biletine denk gelecek taksi ücretleri ortaya çıkabilmektedir.

Uzun Mesafe Yüksek Ücrete Son!

Normal taksilerin uzun mesafelerden tutan yüksek ücretlerinden dolayı zor durumda kalan müşteriler için elverişli bir çözüm mevcuttur. Bu çözüm korsan taksidir. Korsan taksiler normal taksilere göre çok daha uygun olup istediğiniz yerlere sizi ulaştırabilmektedir. Ayrıntıya inmek gerekirse; Beşiktaş’tan Sabiha Gökçen Havalimanına normal taksiyle gitmek ülke içi bir uçak bileti kadar pahalı tutacaktır. Ancak İstanbul korsan taksilerinde böyle bir durum yaşanmamaktadır. Beşiktaş’tan Sabiha Gökçen Havalimanına çok daha ucuz ücretlerle ulaşmanız korsan taksiyle mevcuttur. Bulundukları şehirlere yakın farklı bir şehire gitmek isteyen müşteriler de sıklıkla taksi kullanmaktadır. İstanbul korsan taksi ile şehir değiştirmekte çok daha uygun olacaktır. Örneğin; Beşiktaş’tan İzmit’e otobüs kullanmak yerine taksi kullanmak isteyen bir kişi Avrupa Yakası korsan taksi ile normal taksiyle tutacak uçuk fiyatların çok daha altında bir fiyatla gidebilir. Yalnızca Avrupa Yakası’ndan değil kişilerin isteğine göre Anadolu Yakası’ndan da Anadolu Yakası korsan taksi ile de varmak istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz Yere Dolaşmadan Ulaşın

Günümüzde birçok kişinin normal taksilerde yaşadığı sorunlar göz önüne alınırsa, insanların ilgisinin korsan taksilere kaydığını görebiliriz. Örnek verilecek olursa; bazı normal taksilerin insanları gitmek istediği yere götürürken daha fazla kazanmak için dolaştırması taksi kullananların mağdur olduğu bir durumdur. Bu mağduriyet Avrupa Yakası korsan taksi ve Anadolu Yakası korsan taksilerinde yaşanmamaktadır. Korsan taksilerle istediğiniz yere direkt olarak gidebilirsiniz. Hâlihazırda normal taksilerin yüksek ücretleri var iken bunun üstüne daha çok dolaşan bazı taksilere karşın korsan taksiler hem rahat hem de ucuza dilediğiniz lokasyona varabilmenizi sağlar. Bir diğer sorun ise taksi bulma zorluğudur. İstanbul gibi kalabalık bir yerde istenilen her an normal taksi bulmak kolay değildir. Özellikle hafta sonlarında bir taksi durağında 30 dakika ila 60 dakika arası sıra beklemek kişilerin oldukça sık yaşadığı olumsuz durumlardan bir tanesidir. Oysa korsan taksileri istediğiniz her an, bir telefonla ile arayıp çağırabilirsiniz.

Konfor!

Kişilerin taksi kullanmaları için sebeplerinden biri de konfordur. Her insan taksiye bindiğinde gidecekleri yere rahat, güvende ve konforlu bir şekilde varmak ister. Günümüz taksilerinin bu konudaki eksiklikleri ortadadır. Taksi kullanan kişilerin çokça şikâyet ettiği konulardan biri araçların konforlu olmamasıdır. Buna çözüm olarak korsan taksiler hem konfora hem de güvenliğe önemi arttırmıştır. Araç içi rahatlık son derecede üst düzeydedir. Ayrıca araçların güvenli olması da bu işletmelerde birinci plandadır. Böylece şehir içi veya şehir dışı gitmek istediğiniz her yere konfor ve güven içinde varabileceksiniz.

Güvenli Sürüş İle Rahat Edin!

Birçok haberde duyulduğu üzere taksilerle yolculuk sırasında kişiler korkabilmekte ve güvende hissetmemektedir. Bunun bir nedeni ise aracı kullananların hızlı kullanmaya alışkın olması ve yolcuları tehlikeye atmasıdır. Korsan taksiler için bu durum söz konusu değildir. Güvenin ön planda tutulduğu korsan taksilerde sürücü yolcusunun güvende ve sakin hissetmesine önem verir. Böylece hem ucuza hem de güvende hissederek yolculuk yaparsınız.

Toplu Taşımadan Özel Araca!

Toplu taşımanın bazı iyi avantajları olsa da İstanbul gibi şehirlerde toplu taşımaların sürekli kalabalık olması insanları oldukça zor durumda bırakabilmektedir. Bunun yerine korsan taksiler müşterisini kalabalıktan kurtararak varacakları yere kolaylıkla ve hızlı bir şekilde erişmelerini sağlar.

Trafikten Bıkanlara!

İstanbul’da yaşayan insanların en büyük sorunlarından bir tanesi trafiktir. Hem toplu taşıma hem de özel araç sahibi insanların enerjilerini büyük ölçüde bitiren bir sorundur. Yoğun trafikler, özel araç sahibi kişilerin günün stresinin üzerine daha çok stres yaşamalarına sebep oluyor. Bundan kurtulmak isteyen ve ayrıca ucuz ücretlerle istediği yerlere varmak isteyenler gönül rahatlığıyla korsan taksi kullanabilmektedir.  

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ