İLÇELER
Ataşehir Korsan Taksi
Ataşehir Korsan Taksi
Ataşehir Korsan Taksi
Ataşehir Korsan Taksi hizmetlerinde önceliğimiz her zaman müşterilerimizi güvenli ve konforlu şekilde gideceği yere ulaştırmak. Şehirlerarası ve şehir dışı ulaşımda üst segment araçlarımız ile ulaşım sağlayan şoförlerimiz son derece güler yüzü aynı zamanda güvenli sürüş tekniğinde deneyimlidir. Ataşehir bölgesinde yaşayan vatandaşlara lüks otomobiller ile konforlu ve güvenli yolculuk hizmetini VIP hizmet ayrıcalığı ile sunuyoruz. Aynı zamanda Ataşehir'den Sabiha Gökçen Havalimanı ve diğer yolcu taşıma noktalarına yolcu transfer hizmeti sağlıyoruz.

Gün Boyu Taksi Hizmeti

Özel indirimi tarifelerimiz dışında korsan taksi hizmetlerinden yararlanan vatandaşlara ekstra sürpriz ücret çıkartmıyoruz. İnsanları gereksiz yere yolu uzatarak dolaştırmak yerine en kısa sürede ve en hızlı şekilde gideceği noktaya ulaştırıyoruz. Ataşehir ilçesinden İstanbul'un her yerine taşımacılık yaparken aynı zamanda tüm mahalle ve semtlere ulaşım imkanı oluşturuyoruz. Gün boyu taksi hizmeti ile birlikte özel şoförlü taksi hizmetini sunuyor davetler ve etkinliklerde vatandaşların cazip fiyatlar ile yanında yer alıyoruz. Avrupa Yakası korsan taksi hizmetleri olarak insanların beklentisi olan kaliteli, profesyonel, güvenilir, rahat ve konforlu yolculuk yapma avantajını sağlıyoruz.

VIP Hizmet Ayrıcalığı

Güler yüzü ve hijyenik araçlar ile hizmet sunan şoförlerimiz İstanbulluların ucuz ve ekonomik ulaşım tercihi haline geldi. Ataşehir bölgesinde modern bir taksi ihtiyacı arayanlara kaliteyi sunuyor, İstanbul korsan taksi hizmetlerinden yararlanılması için her türlü ortamı oluşturuyoruz. Ataşehirliler gönül rahatlığı içerisinde taksi çağırma talebinde bulunurken birkaç dakika içerisinde adresine ulaşarak hızlı ve güvenli varış istikametine götürüyoruz. Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerimiz başta olmak üzere İstanbul'un 39 ilçesinde vatandaşlara;
  • En uygun fiyat
  • 24 saat hizmet
  • Güvenilir personel
  • Özel şoför hizmeti
  • Unutulan eşyaların güvenliği
  • Sabit fiyat garantisi
  • Tecrübe bedenini
  • Rahatlık Konfor ve güler yüzlü hizmet
  • WhatsApp yedeği taksi çağırma imkanı sağlıyoruz.

Sektör İçerisindeki Farklılıklar

Ataşehir Korsan Taksi olarak vatandaşlarımıza sağladığımız avantajların içerisinde en önemlisi taksimetre açılış ücreti almıyor olmamız. Bizi sektörde farklı kılan özelliklerimiz arasında can sıkıcı bir durum olan para üstü vermemek ya da kısa mesafeye gitmemek gibi sorunları ortadan kaldırmış olmamız yer alıyor. Kadrolarımız içerisinde kesinlikle saygısız ve eğitimsiz personelin bulunmaması dışında kusurlu araç ile hizmet vermiyoruz. İnsanları gereksiz yere yolu uzatarak götürmeye çalışmak ve sürpriz çıkartmak yerine alternatif yol güzergahları önerisinde bulunarak çok daha hızlı varış noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Gün içerisinde özel şoförlük hizmeti sağlayarak İstanbul trafiğinden uzak konforlu bir yolculuk yapmanız için çalışıyoruz.

Sürüş Yeteneğine Güvenen Şoförler

İstanbul korsan taksi hizmetlerimiz arasında olan transfer hizmetimizde müşterilerimizi bulunduğu konumdan alarak havalimanı ya da otogar ile tren garına transferini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren ve sürüş yeteneğine güvenen şoförlerimiz İstanbul'un her bölgesinde hızlı ulaşım sağlıyor. Güvenli, hesaplı ve hızlı hizmetlerimiz mutlu müşterilerimizin sayısını arttırırken 7 gün 24 saat hizmet prensibi ile herkesi istediği noktaya ulaştırıyoruz. En iyi ulaşım hizmetini veren Ataşehir Korsan Taksi bu yüzden en çok tercih edilenler arasında yerini sağlamlaştırıyor. Güvenilir ve samimi bir ortam içerisinde taksi hizmeti alan vatandaşlar İstanbul trafiğine alışık olan şoförlerin tecrübelerinden yararlanıyor.

Taşımacılık Hizmetlerinde İlk Tercih

Ataşehir ilçesi başta olmak üzere İstanbul'un her ilçesinde tüm mahalle ve semtlere hakim olan şoförlerimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için çalışıyor. Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerinde araç filomuz öne çıkarken yılların verdiği tecrübe ve deneyimimiz taşımacılık hizmetlerinde ilk tercih olmamızı sağlıyor. Hizmet anlayışını 7 gün 24 saat kesintisiz, uygun ve kaliteli olarak belirleyen korsan taksi hizmetleri olarak müşteri memnuniyeti ve profesyonellikte oldukça iddialıyız. Şehir içi ulaşımı konforlu ve güvenli bir hale getirmenin yanı sıra aynı zamanda şehirlerarası yolculuklarda da en çok tercih edilen ulaşım aracı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet Politikası

Yolcularımız durak arama problemini yaşamadan istediği her an kapısının önüne gelen araçlarımız sayesinde huzurlu ve gönül rahatlığı ile seyahat ediyor. Müşteri odaklı hizmet politikası ile öne çıkmayı başaran Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimizi ulaşımda fark yaratan modelli ve konforlu araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Her gün ve her saat telefon numaramız, mobil uygulamamız ya da internet sitemizden rahatlıkla ulaşılabilen taksi hizmetlerimizde önceliğimizi her zaman güler yüzlü ve samimi hizmetten yana kullanıyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ