İLÇELER
Şile Korsan Taksi
Şile Korsan Taksi
Şile Korsan Taksi
İstanbul'un bilinen yoğun ve oldukça kalabalık trafiğinde bütçeye uyumlu hizmet sunan Şile korsan taksi, hizmetleri ile birlikte sektördeki alternatiflerin dışında farkını ortaya koyuyor. Hizmet kalitesi ile her geçen gün müşteri memnuniyetini artıran firmamız, bugün bakıldığı zaman birçok kişinin tercihindedir. 7/24 profesyonel, tecrübeli, donanımlı ve en önemlisi güvenilir personelimizle birlikte konforlu ulaşım imkanı sağlıyoruz. Araçlarımız tamamen bakımları yapılmış bir şekildedir. Bu yüzden yolculuk esnasında araçlardan kaynaklanan en ufak bir problem yaşanılmaz. Bu konuda güvenebilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz ile birlikte İstanbul’un her daim ilk tercihi arasında yer edinen korsan taksi firmamız, sizin de tercihiniz olabilir.

Lüks Ulaşım Hizmetleri

İstanbul şile korsan taksi hizmetlerimiz içerisindeki en önemli detay, araçlarımızın lüks olması. Bakım onarım çalışmaları her daim, araçlarımıza uygulanıyor. Modeli geçmiş araçlarla seyahat ya da yolculuk esnasında aracın aksaması gibi durumlar kesinlikle yaşanılmaz. Müşteri memnuniyeti esaslı hizmet politikamız, en dikkat ettiğimiz durumdur. Lüks ulaşım hizmetlerimiz içerisinde, 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz hizmet anlayışımızda bulunuyor. Personelimizle irtibata geçtiğiniz takdirde bulunduğunuz noktaya kısa bir zaman dilimi içerisinde geliyoruz. Rahat, güvenilir ve yolculuk esnasında konforlu bir ulaşım gerçekleştirebilme imkanı tanınır. Bununla beraber sürekli olarak bizi tercih eden müşterilerimiz, hizmet kalitemizden dolayı tercih ettiklerini de dile getirmiştir. Şile korsan taksi yalnızca şile için değil İstanbul’un her noktasına i ulaşım imkanı sağlıyor. Her bütçeye uygun fiyat politikamız mevcuttur. Sabit fiyat politikamız, sektörde her zaman ön planda yer edinmemize neden oluyor.

Uzun Süre Taksi Beklemeye Son

Okula giderken, işe giderken ya da herhangi bir yeri acil yetişmeniz gerektiği zamanlarda taksiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Taksi çağırdığınızda saatlerce beklemek yerine yalnızca 15-20 dakika kadar bir süre içerisinde İstanbul korsan taksi firmamız, bulunduğunuz yerde oluyor. Bu yüzden yaklaşık 100'ün üzerinde aracımız bulunur. Firma müşterinin bulunduğu noktaya kısa bir süreçte gelmesinden dolayı dikkat çekmektedir. İstanbul'un bulunan her semtinde ya da her ilçesinde taksi hizmetlerinde, İstanbullu vatandaşların beklentisi üst noktada karşılıyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımız mevcut. Telefon, internet adresi, whatsapp gibi farklı irtibat kanalları üzerinden ulaşıp, belirli noktalarda bulunan araçlarımızla uzun süre beklemeden dilediğiniz noktaya iletilirsiniz.

Bütçeye Uygun Fiyat Avantajı

İstanbul'da şehir içi yolculuklarda fiyatlandırmalar farklı olabilir. Fakat yolun uzaması gibi etmenlerde taksi firmaları eklemeler yapabiliyor. Ancak böyle bir durum kesinlikle İstanbul korsan taksi firmamız için geçerli değildir. Firmamız sabit fiyat anlayışıyla hizmet gösteriyor. En uygun ve en cazip fiyat avantajıyla siz de tercih edebilirsiniz. Anadolu yakası korsan taksi, her daim yanınızdadır.

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Hizmet Kalitesi

İstanbul'da ikametgah eden vatandaşlar bir noktadan farklı bir noktaya gitmek istedikleri zaman taksi ihtiyacı duyabilirler. Burada bir taksicilik anlayışından beklenilenin en üst noktasında hizmet gösteren firmamız konforlu, rahat, hızlı ve aynı zamanda güvenilirdir. Halkın tek tercihi olan Avrupa yakası korsan taksi zamandan tasarruf etmeye de imkan tanıyor. İstanbul trafiğinde alternatif yollar kullanılabildiği gibi varış noktasına da aynı şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Ulaşım sektöründe özellikle çocuklar ya da kadınlar güven konusunda şüpheye düşebilir. Fakat şile korsan taksi firmamız, son derece güvenilir ve en ufak bir problem yaşanmadan hizmet sunar.

Sınırsız Ve Yüksek Hizmet

Korsan taksi hizmetleri gerek şile gerekse İstanbul'un Asya ve Avrupa Yakası'nda, profesyonel personeli ile birlikte hizmet sunuyor. Avrupa yakası korsan taksi en temel anlayışı, müşteri memnuniyetidir. Müşterinin istediği noktaya götürülmesinde sınırsız ve yüksek hizmet kalitesini gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızın düzenli olarak bakımı yapıldığı gibi hijyen konusunda şüpheye düşmeden tercih edebilirsiniz.

Bakımlı Ve Hijyenik Araçlar

Hijyen konusunda titiz olan kişiler, toplu taşıma araçlarını tercih etmeye bilirler. Fakat firmamız birçok noktada ince detayları düşündüğü gibi hijyen konusunda da ince detaylara oldukça önem verir. Araçlarımızın içi tamamen temizlenip, müşteri sonrasında da ayriyeten bir temizleme gerçekleşiyor. Bu yüzden sizin sağlığınızı gösterdiğiniz önemi biz de aynı şekilde gösteriyoruz ve hijyen konusunda araçlarımıza en üst noktada bakım yapılmaktadır. Uzun yılı aşkın zamandır çoğunluğu sürekli olarak tercih ettiği firmamızı, sizde donanımlı hizmet kalitemizle tercih edebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ