İLÇELER
Tuzla Korsan Taksi
Tuzla Korsan Taksi
Tuzla Korsan Taksi
Taksi ihtiyacı duyduğunuz zamanda farklı sürprizlerle karşılaşmamak içinen kaliteli hizmet anlayışıyla korsan taksi sizin de tercihiniz olsun. Genel olarak huzursuz yolculuklar ya da maddi açıdan yolculuk sonunda mağduriyet yaşama gibi bir durum, birçok taksi firmasında alışagelmiştir.
  • Profesyonel hizmet anlayışı,
  • Yolculuk esnasında güven konusunda en ufak bir sorunun yaşanmaması
  • Ya da bütçeye uygun fiyatlandırmalar gibi etmenler doğrultusunda Tuzla korsan taksi firmamız, profesyonel hizmet anlayışını her daim müşterilerine sunuyor.
Firmamız oluşabilecek beklenmeyen sürprizlere son verdiği gibi en başından itibaren kaliteli firma anlayışını sizler için gerçekleştiriyor. Taksicilik sektöründe bir müşterinin beklediği her türlü hizmeti, profesyonel aynı zamanda uygun fiyat anlayışıyla sunuyoruz. Her geçen gün artan tecrübemiz, donanmamız ve müşteriye verdiğimiz hizmetimiz daha da iyisini verebilmek adına artmaya devam ediyor.

Aranılan Hizmet

İstanbul'un tüm semtlerinde ya da tüm ilçelerinde acil olarak taksiye ihtiyaç duyduğunuzda en ufak bir problem yaşamamak için aranılan ve beklenilen hizmet anlayışını, korsan taksi firmamızla sizler için sunuyoruz. Farklı noktalardaki araçlarımızla yaklaşık 15-20 dakika bir süreç içerisinde bulunduğunuz noktadan sizi alıp, yolculuk esnasında yüksek hizmet kalitemizle dilediğiniz noktaya ulaşım gerçekleştiriyoruz.

Bekleneni Karşılayan Korsan Taksi Firması

Taksi firmalarında sabit fiyat anlayışı, belirli firmalar için kendi eklemeleri ile birlikte gerçekleşebilir. Fakat böyle bir durum kesinlikle İstanbul korsan taksi firmamızın anlayışında bulunmaz. Her bütçeye uygun fiyat anlayışımız mevcuttur. Burada şüpheye düşmemelisiniz. Yolculuk esnasında fiyat konusunda da mağduriyet yaşamazsınız. Güler yüzlü, işinde tecrübeli, donanımlı ve müşteriye en ufak bir rahatsızlık vermeyecek personelimiz, yolculuğunuzun rahat bir şekilde gerçekleşebilmesine imkan tanır. Bu yüzden yolculuk sonunda tekrardan taksiye ihtiyaç duyduğunuz zaman, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tecrübeyle Sabit Donanımlı Firma

Hızlı, güvenilir ve konforlu ulaşımda 7/24 boyunca hicret hizmet veren İstanbul korsan taksi firmamız, %100 müşteri memnuniyetini her zaman amacı olarak belirlemiştir. %100 müşteri memnuniyetimiz araç içerisindeki hijyen, personelin müşteri ile samimiyeti ve bu samimiyetin belirli bir seviyede olması gibi etmenler ulaşım esnasında memnuniyet kazanmanız adına sunulur.  Taksicilik sektöründe yaşanılan farklı değişimlere firmamız adapte olduğu gibi müşterilerinde bu değişimlere kısa bir süre içerisinde adapte olmasına yardımcı olur. Sizde İstanbul’un birçok noktasında tecrübeli anlayışımızla ve uygun fiyata kaliteli hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.

Tuzla Korsan Taksi %100 Güvenli Yolculuk

Tuzla korsan taksi firmamız, %100 güvenli yolculuk sunarak yolcuların en kısa zaman dilimi içerisinde gidecekleri adreste olmalarına imkan tanıyor. Ekonomik ve aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatlandırmalar, İstanbul’un birçok semtinde mağduriyet yaşamamanıza neden olur. Türkiye'nin bilinen ve birçok alternatifine rağmen tercih edilen firmamız hızlı, güvenilir ve konforlu bir yolculuk imkanı tanıyor. Özel ödeme yöntemleri uygulanmaktadır. Normal taksi hizmetlerine göre bakıldığı zaman düşük ücretler, müşterilerin ekonomik açıdan sıkıntıda olmaması için talep edilir.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Beklenilen Hizmet

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden vatandaşlar, zamandan tasarruf eden hizmet anlayışını ile birlikte çoğunluğun tercihinde olduğu gibi bizi tercih etmektedir. Anadolu yakası üzerinden Avrupa yakasına kadar yolculuğunuzu kısa yollar ile gerçekleşmesi ve bu durumun uygun fiyatlarla sunulması, Anadolu yakası korsan taksi firmamızın hizmet anlayışı içerisinde bulunmaktadır. Her yıl artan taksi tarifelerine göre değil ekonomik açıdan müşterinin mağduriyet yaşamaması için oldukça bütçeye uygun fiyatlandırma talep edilir. 20 dakika gibi bir süre içerisinde bulunduğunuz yere gelerek güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Anadolu yakası korsan taksi ile siz de keyifli bir deneyim yaşayın.

İstanbul Avrupa Yakası'nda Yüksek Kalitede Taksi Firması

Taksi firmasından bir müşterinin beklediği en yüksek noktadaki hizmeti, Avrupa yakası korsan taksi firmamızda görebilirsiniz. Gerek Anadolu yakası, gerek İstanbul Avrupa yakası gibi farklı noktalarda korsan taksi firmamız dilediğiniz şekilde yolculuk etmenizi sağlıyor. Avrupa yakası korsan taksi ile Avrupa’da ikametgah eden vatandaşlar İstanbul’un birçok noktasına yolculuk edebilir. Burada gerek fiyatlandırma, gerek güven, gerek hijyen, gerekse müşteri memnuniyeti gibi her türlü noktada kesinlikle şüpheye düşmeden tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz ve hızlı ulaşım imkânımızla kaliteli hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.  

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ