İLÇELER
Sultangazi Korsan Taksi
Sultangazi Korsan Taksi
Sultangazi Korsan Taksi
Profesyonel ve kurumsal olarak yıllardır sürdürdüğümüz Sultangazi Korsan Taksi hizmetlerimiz hesaplı olmasının yanı sıra aynı zamanda güvenilir ve temizlik şartlarına uygun gerçekleşiyor. İstanbul'un her ilçesine uzun mesafe ya da kısa mesafe ayrımı yapmadan hizmet veriyoruz. Başarılarımız ve verdiğimiz güven sayesinde müşterilerimizin geri dönüşlerinin olumlu olması çalışma azmimizi katlarken kendimizi geliştirme konusunda yol göstericimiz oluyor. Korsan taksi hizmetlerinde İstanbulluların aradığı kalite ve konforu sunmakla kalmıyor aynı zamanda fiyatlandırma konusunda sektörde en iyi rakamları sunuyoruz.

Önce Güvenlik

Yolcularımız İstanbul'un neresinde olursa olsun aynı fiyat politikası içerisinde eşit hizmet alıyor. İstanbul korsan taksi olarak önceliğimiz yolcularımızın güvenliği ve konforunu sağlamak. Sosyal medya hesaplarımız ile internet sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşan yolcularımız VIP ayrıcalığındaki hizmetlerimizden yararlanıyor. Sultangazi korsan taksi hizmetlerimiz İstanbul'un 39 ilçesinde başarılı bir şekilde sürüyor. Her geçen gün genişleyen araç filomuz ile yolcularımızın huzurlu seyahat yapabilmesi için tüm gayretimizi sergiliyoruz. Şoförlerimiz seviyeli ama samimi ve güler yüzlü hizmet programı çerçevesinde yolcuların beklentilerini karşılıyor.

Keyifli Seyahat

Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimizde İstanbul trafiğini yakından tanıyan en önemlisi yolculuğu kısaltacak kestirme yolları ve alternatif güzergahları kullanan profesyonel sürücülerimiz yolcularımızı en kısa süre içerisinde varış noktasına ulaştırıyor. Büyüyen kadromuzdaki aile ruhunu müşterilerimiz ile paylaşıyor ve sıcacık ortamlar yaratarak keyifli ve huzur dolu bir seyahat imkanı sağlıyoruz. Sektörde tanınan korsan taksi hizmetlerimiz İstanbul şehir içi trafiği dışında aynı zamanda uzun mesafe şehirlerarası yolculuk içinde sunuluyor. Gerek iş gezileri gerekse tatil için İstanbul dışına çıkmak isteyenlere şoförlü taksi hizmeti vererek insanlara güvenilir ve konforlu bir yolculuk yapma şansı tanıyoruz. Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerimiz de gerek havalimanı gerekse gar ve otogara yolcularımızı en kısa sürede ulaştırıyor ve endişe yaşama problemini ortadan kaldırıyoruz.

Hesaplı Ve Konforlu

Hem hesaplı hem de güvenir yolculuklar için doğru adres olan İstanbul korsan taksi olarak tüm yolculara kendini özel hissettiren hizmetler sunuyoruz. İnsanlar gitmek istediği yere problemsiz ve konforlu bir şekilde taşınırken her bütçeye uygun fiyat tarifesinden yararlanıyor. Sultangazi'de yaşayan vatandaşların taksi hizmetlerimizden yararlanması için sadece taksi talebinde bulunması yeterli. İlçenin tüm mahalle ve semtleri içerisine 7 gün 24 saat aralıksız ulaşım imkanı sunuyoruz. İletişim araçlarımız ile hızlı dönüş sağlayarak uygun fiyata hızlı seyahat fırsatı veriyoruz. Sultangazi halkı ister uzun mesafe ister kısa mesafe için bizi arayarak fiyat tarifimizi öğrenme şansına sahip.

Hızlı Ve Ucuz

Seyahat esnasında herhangi bir problem ile karşılaşılması söz konusu değil ancak yaşanacak en küçük problemde bile anında kalıcı çözümler üretiyoruz. Avrupa Yakası korsan taksi hizmetleri ile adını duyuran profesyonel şoförlerin sayesinde sadece ucuz değil aynı zamanda güvenilir ve konforlu taşımacılık hizmetlerimiz sektörde öne çıkıyor. Taksi hizmetlerinde güvenilir bir adres arayanların seçimi olmamızın dışında ayrıca rahatlığında İstanbul’da ki tek alternatifiyiz. Anadolu Yakası korsan taksi olarak Sultangazililere İstanbul'un her ilçesine dakikalar içerisinde ulaşma garantisi ile çalışıyoruz.

Zengin Araç Filosu

Ucuz ve güvenilir taşımacılığın simgesi haline gelmenin gururu içerisinde hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyor ve teknolojinin sağladığı imkanları müşterilerimize yansıtmaya devam ediyoruz.
  • Güvenli yolculuk
  • Konforlu seyahat
  • Hızlı iletişim
  • Uygun fiyat politikası
  • Samimi ve seviyeli hizmet
  • Mesafe problemi olmayan
  • 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı
  • Zengin araç filosu
  • Araç içi konfor ve donanım sektörde bizi ayrıcalıklı yapan farklılıklarımız.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şoförlerimiz, her model ve her yaşta araç ile klimalı ve konforlu yolculuk sağlıyor. Sürücülerimizin tamamı yolculara karşı saygılı, kibar, anlayışlı ve güvenilir insanlardan oluşuyor.

Her Zaman Temiz Araçlar

Sultangazi Korsan Taksi olarak ilçe sakinleri için sağladığımız güvenli yolculuk ile birlikte aynı zamanda ucuz taksi fiyatlarımızla kesintisiz hizmet sunuyoruz. Her zaman temiz ve dezenfekte edilmiş olan araçlarımız taksi için çağrıda bulunan yolcularımızın yanına minimum zaman içerisinde ulaşarak çok kısa sürede İstanbul'da bir uçtan bir uca hızlı ve ekonomik seyahat etme avantajı sağlıyor. Fiyatlarımız sabit olduğundan dolayı taksicilik sektöründe yaşanan açılış ücreti ya da yolu uzatarak fazla ücret alma gibi sorunlar ile karşılaşılması söz konusu değil. Yolcular varış noktasına ulaşmadan henüz taksi çağırdığında ödeyeceği fiyatı bilmektedir.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ