İLÇELER
Kadıköy Korsan Taksi
Kadıköy Korsan Taksi
Kadıköy Korsan Taksi
Her geçen gün artan tecrübe ve hizmet kalitemiz ile birlikte güvenli ve konforlu yolculuklar sağlıyoruz. Kadıköy Korsan Taksi hizmetlerimiz sayesinde İstanbulluların yaşadıkları klasik taksicilik sorunlarına profesyonel çözümler üretiyoruz. Hem Kadıköylüler hem de İstanbullular kesinlikle sürprizler ile karşılaşmadan taksicilik hizmetlerinin en kalitelisini en hızlı şekilde alıyor. İnsanların bir taksiden beklentilerinin tamamını İstanbul korsan taksi olarak profesyonel şekilde uygun fiyat anlayışı ile sunuyoruz.

Hizmet Anlayışından Ödün Vermiyoruz

İstanbul'un tüm ilçelerinde bulundurduğumuz araçlarımız sayesinde taksi ihtiyacı duyanlara beklemeden anında hizmet veriyoruz. 7 gün 24 saat hizmet garantimiz içerisinde asla ulaşım ihtiyacı duyanları karşılaşılan sürprizler sonucu mağdur etmiyoruz. Önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ilkemizden kesinlikle taviz vermiyoruz ve hizmet anlayışımızı buna göre belirliyoruz. İşinde profesyonel olan şoförlerimiz her türlü konforu sağlayarak hızlı ve güvenli seyahatler gerçekleştiriyor.
  • Müşterinin bizim için bir tecrübe olduğunu inanıyoruz.
  • Güler yüzlü hizmet anlayışından ödün vermiyoruz.
  • Konforlu ve güvenli ulaşım imkanı için çalışıyoruz.
  • Sağlık ve hijyen kurallarına her zaman uyuyoruz.
  • Hem şoförlerimiz hem personelimiz alanında deneyimli kadrolardan oluşuyor.

Sağlam Altyapımızı Sürekli Güncelliyoruz

Kadıköylülere sabit fiyat garantisi ile sağladığımız hizmetleri Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimiz ile birleştiriyoruz. Konforlu, hızlı, güvenli, kaliteli ve 7 gün 24 saat olan hizmetlerimizi yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamak için sunuyoruz. Kadıköy Korsan Taksi hizmetlerimizi sektördeki yaşanan değişimlere entegre şekilde sağlam olan altyapımızı sürekli güncelliyoruz. Yolcularımızın tamamını birer tecrübe olarak algılıyor buna göre hareket ediyor ve her tecrübenin yenilik ve değişim getirdiğine inanıyoruz.

Ekonomik Fiyat Ve Konforlu Hizmet

Kadıköy ilçesinde her mahallede her semtte ulaşım imkanı sağlamanın yanı sıra aynı zamanda İstanbul'un tamamında şehir içi yolculuğu hızlı ve kaliteli şekilde sağlıyoruz. İstanbul korsan taksi hizmetlerimizde gece ve gündüz ayrımı yapmadan tek fiyat tarifesi üzerinden politika üretiyor ve böylelikle müşterilerimize ekonomik fiyat ve konforlu hizmet avantajı sunuyoruz. Klimalı ve konforlu yolculuklarımız ile birlikte müşterimizi seyahat esnasında rahatsız edecek tüm ayrıntıları düşünerek bertaraf ediyor ve yolumuza daha güvenli devam ediyoruz.

Modern Hizmet Anlayışı

Korsan taksi hizmetleri olarak sürekli kendinizi yenilemek ve modern hizmet anlayışımızı müşterilerimize yansıtmak için tüm gayretimizi ortaya koyuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile modern hizmet anlayışını her ortamda yansıtıyoruz. Konforlu ve özgür ulaşım ilkemizi Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerimiz ile karşılayarak sektörden beklenenin fazlasını sunuyoruz. Sağladığımız ve sunduğumuz her hizmette karşılıklı güven esasına özen gösteriyoruz. Kadıköy Korsan Taksi modern hizmet anlayışı taksi çağrısı yapan müşterilere henüz telefonun başında dahi anında yansıyor. Yılların kaliteli hizmetini hedeflerimizi gerçekleştirmek için yolcularımıza sunmayı başarırken sürekli kendini yenileyen şoför kadromuz ile daha iyi hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Deneyimli Ve Tecrübeli Şoförler

Anadolu Yakası korsan taksi personelinden şoför kadromuza kadar tüm çalışanlarımız kabalıktan uzak, saygılı davranışları ile öne çıkıyor. Deneyimli ve tecrübeli sürücülerimiz öfke kontrolü sağlayabiliyor ve böylelikle İstanbul'un yoğun trafiğinde stres yaşamadan insanları en kısa süre içerisinde varış noktasına ulaştırıyor. Avrupa Yakası korsan taksi şoförleri seyahat boyunca yolcularımıza rehberlik ederken trafiğin sıkıcı yoğunluğundan kurtulmak ve daha hızlı yol alabilmek için istenen konuma en kısa yoldan ulaşımı sağlayacak güzergahları tavsiye etmektedir.

Standart Taksi Tarifesi

Her zaman yolcusuna karşı sorumluluğunun bilincinde hareket eden profesyonel şoförlerimiz nezaket sahibi olmanın yanı sıra aynı zamanda sürekli müşterisini düşünen, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet sunan kişilerden oluşuyor. Modern araç filomuz ile korsan taksi sektörü içerisinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi standart taksi tarifesi uygulayarak sunuyoruz. Araçlarımıza her gün bakım yapılırken aynı zamanda haftalık olarak muayeneden geçiyor ve böylelikle konforlu araçlar ile güvenilir ve hızlı taşımacılık garanti altına alınıyor.

En Çok Rağbet Gören Taksi

Kadıköylülere en iyi ulaşım sağlayan şoförlerimizin güvenilir ve samimi hizmetlerinin yanı sıra İstanbul trafiğini bilen insanlardan oluşmuş olması konforlu yolculuk deneyimi sağlıyor. Çalışma prensibimiz olan en iyi taksi hizmetinin en iyi sürücü ile mümkün olduğu inancımızı hizmet anlayışımız içerisinde faaliyetlerimize yansıtıyoruz. Uygun fiyat avantajımız ile ulaşım seçenekleri arasında en çok rağbet gören taksi hizmetleri olarak İstanbul'un tamamına hakimiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamızı sağlayan araçlarımızın konforu hizmet kalitemize benzersiz bir şekilde yansıyor.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ