İLÇELER
Başakşehir Korsan Taksi
Başakşehir Korsan Taksi
Başakşehir Korsan Taksi
Korsan taksiler yolcuların birçok durumda kurtarıcısı olmuştur. Bu durumlar bir yerden bir yere hızlıca gitmek, uygun fiyatlar ile yolculuk yapabilmek ya da konforlu araçlar eşliğinde seyahatlerini yapabilmek gibi sıralanabilmektedir. Bunun yanında unutulmaması gereken en önemli durumlardan bir tanesi ise, normal taksilerin kişileri farklı yollara sokarak çok daha fazla fiyatlar vermek zorunda bırakmasıdır. Bu durum korsan taksilerde hiçbir şekilde meydana gelmemektedir. Normal taksicilerin kişileri almadan önünden geçmesi gibi durumlar meydana gelebilse de korsan taksiler, yalnızca o kişilere özel gönderildiği için bu gibi durumlar ortaya çıkmamaktadır. Korsan taksiler direkt olarak evlerin, iş yerlerinin ya da bulunulan herhangi bir yere çağırılarak gitmek istedikleri her noktaya sorun yaşamadan gidilebilmeyi mümkün kılmaktadır.

Korsan Taksi Farkı

İstanbul korsan taksiler birçok yerde yolculara yardımcı olmaktadır. Bu taksiciler ile yalnızca bir telefon numarası eşliğinde ve direkt olarak iletişime geçebildiğiniz gibi sizleri gitmek istediğiniz yerlere en uygun fiyatlarla taşıyabilmektedir. Buna ek olarak kişiler, gitmek istediği yerlere ödemeleri gereken tutarları öğrenebilmektedir. Bu durumun kişileri oldukça rahat ettirmesinin sebebi, maddi durumlarının bir taksiye yetip yetemeyeceğini önceden bilip ona göre hareket etmeleridir. Korsan taksiler hizmet verdiği sırada hiçbir art niyet göz etmeden hizmetlerini vermektedir. Bu noktada kişiler ister Avrupa Yakası korsan taksiyi kullansın isterse de Anadolu Yakası korsan taksiyi kullansın gitmek istedikleri yerlere direkt olarak, başka yollara sapmadan en rahat şekilde gidebilmektedir.

İstanbul’da Korsan Taksi Anlayışı

İstanbul korsan taksi anlayışı oldukça yerleşmiş bir kültürdür. Kişiler sıkça bu taksiler ile irtibata geçerek oldukları yerden başka bir noktaya gidebilmek adına korsan taksileri tercih etmektedir. Kişiler bulundukları yerlerde Avrupa Yakası korsan taksi ya da Anadolu Yakası korsan taksi araçlarını kullanabilmektedirler. Normal taksilerde yaşadıkları, bir yakadan diğer yakaya geçme sorunsalı bu taksilerde hiçbir durumda kişileri rahatsız etmemektedir. Özellikle yabancıların yaşadığı fahiş fiyat sorunu ise korsan taksiler aracılığıyla ortadan kaldırılabilmektedir. Belirli bir fiyata anlaşılabilen bu araçlar sayesinde, kendilerini tıpkı özel bir araçta hissetmeleri sağlanmaktadır.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Bilindiği üzere İstanbul oldukça büyük bir şehirdir. Çeşitli sebeplerle yakalar arasında seyahat etmek durumunda kalınabilinir. Bu sebepler ister ciddi durumlar isterse de keyfi sebepler olsun, gitmek istedikleri yerlere geç kalmadan gitmek en büyük haklarıdır. Ancak birçok kişinin de şikâyetçi olduğu bir durum olan taksilerin zamanlarınızı dikkate almadan hareket etmeleri sizi mağdur durumda bırakabilir. Bu hareketlerine örnek olarak; taksicilerin gidilecek mesafe kısa diye müşteri almamaları, boş olmalarına rağmen yol kenarında sizi görmezlikten gelmeleri ve ayrıca bilerek İstanbul trafiğine sokmaları; gibi durumlar örnek olabilir. Korsan taksiyi kullanılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de hız ve kalitedir. Korsan taksiler, tıpkı bir özel araçmış gibi sadece kişiye özel bir şekilde bulundukları yerlere çağırdıktan sonra, konforlu araçlar eşliğinde gitmek istedikleri noktalara gidebilmektedir.

Güvenirlilik

Korsan taksiler, günümüzde halk tarafından oldukça sık kullanılıyor olsa dahi diğer taksiciler tarafından istenmemektedir. Halkın sıklıkla bu işletmeleri kullanmasının bir diğer sebebi ise normal taksilerde yaşadıkları haksız durumlardır. Bu noktada korsan taksilerin güvenirliliği bir adım daha öne çıkmaktadır. Bir yere giderken taksi kullanmak isteyenlerin ilk tercihi olan bu işletmeler, yolculara hiçbir mağduriyet yaşatmadan hizmet vermektedir. Bu işletmeler, varılmak istenilen noktalara direkt olarak götürmek ve vadettikleri ücretlerden fazla ücret talep etmemeleri gibi kaliteli davranışları dolayısıyla kişileri zorlu bir sürece sokmadan seyahatlerini tamamlamalarını sağlamaktadırlar.

Konfor ve Uygun Fiyat

İstanbul içinde herhangi bir noktaya gitmek isteyenlerin ilk gözettikleri özelliklerden bir tanesi de rahat olmaktır. Bu sebeple metro ya da otobüsleri değil taksileri tercih edilmektedir. Korsan taksiler aracılığıyla en rahat ve son model araçlar eşliğinde oldukları noktalardan alındıktan sonra gitmek istedikleri yerlere götürülmektedir. Bu araçların kalitesi ne kadar yüksek ise, aldıkları ücret o kadar uygun olmaktadır. Bu durumda konforlu bir yolculuk uygun bir fiyatla elde edilmiş olmaktadır.

Tek Bir Telefonla, İstediğiniz Her Yerde!

Şehir içerisinde en rahat şekilde yolculuk yapılabilmesi adına taksiler tercih edilmektedir. Ancak bazı durumlarda taksi bulabilmek oldukça zor olmaktadır. Bu gibi durumlar korsan taksilerde meydana gelmemektedir. Korsan taksiler, bir telefon araması ile bulunulan yere gelerek, yolcuları istedikleri yerlere en rahat şekilde götürebilmektedir. Sıkça korsan taksinin tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi de budur.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ