İLÇELER
Şişli Korsan Taksi
Şişli Korsan Taksi
Şişli Korsan Taksi
İstanbul'un birçok noktasında ve Şişli ilçesinin her mahalle ve semtinde kaliteli hizmet sunan Şişli Korsan Taksi 7 gün 24 saat faaliyette. Hem Sabiha Gökçen Havalimanı hem de Atatürk Havalimanı transferleri ile birlikte ayrıca şehir içi ve şehirlerarası transfer hizmetinde çözüm merkeziyiz. Klimalı ve konforlu araçlarımızla Şişli başta olmak üzere ilçeden başlayarak İstanbul'un her köşesine hızlı ve güvenilir ulaşım imkanı sağlıyoruz. Hem şoförlerimiz hem de personelimizin tamamını güvenilir olmasının yanı sıra saygılı, kibar ve anlayışlı.

Alternatif Çözüm

Kaliteli ve konforlu hizmetlerden yararlanan yolcularımız sadece şehir içi ulaşımda değil aynı zamanda şehirlerarası ulaşımları içinde taksi hizmetlerimizden yararlanıyor. Sürücülerimiz müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibi içerisinde faaliyet gösterirken navigasyon sistemi ile yolu uzatmadan en kısa süre içerisinde basit şekilde varış noktasına ulaşıyor. İstanbul Korsan Taksi şoförleri metropoldeki trafik yoğunluğunu yolculara aksettirmemek için alternatif çözüm yollarını rahatlıkla kullanıyor. Tecrübe ve deneyime sahip olan şoförlerimiz hızlı ulaşım için tüm güzergahlar hakkında bilgi sahibi. Trafik yoğunluğundan kaynaklanan öfkeyi kontrol edebilen psikolojideki sürücülerimiz kaliteli hizmet sunarak herkese çözüm üretmeyi sürdürüyor.

Güler Yüzlü Şoförler

Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimizde önceliğimiz her zaman yolcularımızın güvenli ve konforlu seyahat etmesini sağlamaktır. İnsanlarla ilişkilerinde seviyeli ve saygılı olan güler yüzlü şoförlerimiz ve profesyonelimiz kaliteli hizmet anlayışı ile sorunsuz ve konforlu bir ulaşım deneyimi sağlıyor. Geniş araç filomuz verdiğimiz hizmetlerin başarısını desteklerken Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerinde fark yaratmanıza yardımcı oluyor. Her yolculuğumuzda kalite ile birlikte müşteri memnuniyetini yakalamanın verdiği gururu yaşıyoruz. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve güvenli yolculuk için gerekli olan tüm şartları özenle ve titizlikle yerine getiriyoruz. Şişli Korsan Taksi hizmetlerimizi şehir içi ulaşımında çok daha ekonomik ve çok daha konforlu hale getiriyoruz. İstanbul trafiğinde deneyim ve tecrübeye sahip olan şoförlerimiz metropolü yakından tanıdığından dolayı en iyi güzergah tercihleri sunuyor.

Şeffaf Fiyat Politikası

Fiyatlandırma konusunda her zaman şeffaf fiyat politikası sergiliyoruz ve böylelikle en iyi korsan taksi olarak güvenli ve konforlu seyahat etme şansının yanı sıra aynı zamanda yüksek memnuniyet oranını yakalıyoruz. Yolcularımızın tamamına ilkeli ve dürüst davranan hizmet politikamız çerçevesinde varılması gereken noktaya en kısa ve en uygun güzergahtan ulaşarak zamandan kazanım elde ediyoruz. Şişli Korsan Taksi abonelik avantajlarını tüm müşterilerimizin yaşaması için öneriyor çok daha uygun şartlarda sürekli taksi ihtiyacına alternatif deneyim şansı veriyoruz. Hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşımda bizi seçen yolculara istedikleri her an seyahat etme olanağı tanıyoruz.

Hızlı, Kolay Ve Güvenilir Seyahat

Hizmet düsturumuz içerisinde;
  • Güler yüzlü personel
  • Güvenli ve konforlu ulaşım
  • 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik
  • Müşteri memnuniyeti
  • Sabit fiyat garantisi
  • Bakımlı her model araç
  • İstanbul'un her noktasına seyahat seçenekleri yer alıyor.
Yolcularımızın memnuniyeti konusunda her zaman hassas olduğumuzu verdiğimiz hizmetler ile ortaya koyuyor ve onları istediği varış noktasına kadar güvenli ve konforlu ulaştırıyoruz. İstanbul korsan taksi hizmetlerinden yararlanmak hızlı, kolay ve güvenilir seyahat etmek için iletişim numaralarımızdan ulaşmak söz konusu. Şişli sakinleri ister WhatsApp üzerinden taksi çağırabilir isterse internet sitemizi ziyaret ederek sunduğumuz avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilir.

Önyargı Ortadan Kalktı

Kaliteli ve güvenilir hizmet politikamız sayesinde çok daha geniş kitlelere hizmet sunma başarısını sağladığımız için insanlarda korsan taksi hizmetlerine karşı olan önyargıyı ortadan kaldırdık. Müşteri memnuniyetini sağlayarak hem şehir içi ulaşımda hem de şehirlerarası ulaşımda kaliteli bir alternatif olduk. Hizmetlerimiz yolcularımıza birçok avantaj sağladı öncelikle uygun fiyatlar ile ulaşım hizmetinden yararlanma şansı elde edildi. Güvenilir ve konforlu hizmet modelimiz 7 gün 24 saat kesintisiz seyahat imkanı sağladı. Avrupa Yakası korsan taksi hizmetlerimiz Şişli halkına cazip fiyatlar ve herkese uygun seçenekler ile sunulurken taksicilik sektöründe yaşanan güven kaybı sona erdi.

Seyahat Özgürlüğü Sağlandı

Şeffaf fiyat politikamızı uygulayarak vatandaşların sorun yaşamadan seyahat etme olanağını sağladık. Aynı zamanda İstanbul'da taksi sektöründe ilkleri gerçekleştirerek yolcu ve şoför arasındaki güvenin artmasına destek olduk. Her ne kadar yasal düzenlemeye oturmuş olmasa da Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerimiz sayesinde kendi içimizde benzersiz bir organizasyon yapısını oluşturduk. Bu yüzden Şişli halkı tarafından tercih edilmenin haklı gururu içerisinde güvenli ve hiç bir tedirginlik yaşanmadan seyahat özgürlüğünü sağladık.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ