İLÇELER
Adalar Korsan Taksi
Adalar Korsan Taksi
Adalar Korsan Taksi
İstanbulluların güvenini kazanan ve popüler yolcu taşımacılık hizmeti sağlayan Adalar Korsan Taksi tüm Adalar sakinlerine hizmet veriyor. Günün her saati şehir içi ulaşımda konforlu ve ucuz seyahat imkanından yararlanma şansı sağlıyoruz. Farklı markalara ait bakımlı ve modern araç filomuz ve uygun fiyatlarımız ile Adalar halkının yanındayız. Birçok farklı kategoride hizmete odaklanmış olan tecrübeli şoförlerimiz ile gerek şehir içinde gerekse toplantı ve iş gezilerinde farklı seçenekler sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat

İstanbul korsan taksi denince akla gelen ilk firma olmanın mutluluğu içerisinde taksi çağrısı bırakan herkese en kısa süre içerisinde ulaşıyor ve güvenilir şekilde varacağı noktaya bırakıyoruz. İstanbul'un birçok noktasına sunduğumuz kaliteli hizmetimizi şehirlerarası ulaşımlarda ve tatil yolculuklarında da yararlanma imkanı ile veriyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz korsan taksi hizmetlerimiz sabit fiyat politikamız çerçevesinde belirleniyor. Havalimanı transferleri ile birlikte aynı zamanda gar ve otogar transferlerinde de hızımız sayesinde insanların yetişememe korkusunu ortadan kaldırıyoruz.

Keyifli Seyahat Deneyimi

Avrupa Yakası korsan taksi hizmetleri arasında hepsi son model klimalı ve konforlu araçlarımız ile dikkat çekiyoruz. Hem personelimiz hem de şoförlerimiz saygılı ve kibar olması ile birlikte aynı zamanda güvenilir ve anlayışlı insanlar olduğundan dolayı keyifli seyahat deneyimi yaşatıyoruz. Anadolu Yakası korsan taksi hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için 7 gün 24 saat hizmet garantisi veriyoruz. Navigasyon sistemi ile yolcularımızı yol uzatma problemi yaşamadan en kısa ve en basit yolu tercih ederek varış istikametine ulaştırıyoruz. İstanbul'un yoğun trafiğinde alternatif yolları kullanan deneyimli ve tecrübeli şoförlerimiz hızlı ulaşım imkanı vaat ediyor.

Her Bütçeye Uygun Çözümler

Gelişim ve büyümemizi halen devam ettiren İstanbul korsan taksi hizmetlerimiz yüksek kalitesi ile başta Adalar halkı olmak üzere tüm İstanbulluların takdirini kazanıyor. Herkese ve her bütçeye uygun çözümler üretmeyi sürdüren güler yüzlü şoförlerimiz ve geniş araç filomuz ayrıca profesyonel hizmet anlayışı ile kaliteli ve sorunsuz bir ulaşım deneyimi yaşatıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde insanlarda güven ve kalite anlayışını oluşturabilmek için gerekli olan tüm koşulları ve şartları yerine getiriyoruz. Avrupa Yakası korsan taksi hizmeti ile şehir içi ulaşımı daha ekonomik ve daha konforlu hale getirmek ile kalmıyor herkese eşit şekilde hizmetlerden yararlanma şansı tanıyoruz.

Cazip Fiyat Avantajı

İstanbul trafiğinde tecrübeli olan şoförlerimiz en iyi güzergahları tercih ederek yolcularımıza en kısa süre içerisinde ulaşım imkanı sunuyor. Adalar Korsan Taksi profesyonel şoförlerimiz ve ekibimiz tarafından verilen ayrıcalık hissinin yanı sıra herkesin güvenli ve konforlu seyahat etme şansı sağlanıyor. Şeffaf fiyat politikamız abonelik gibi birçok farklı fırsatımız ile yolcularımız da yüksek memnuniyet oluşturuyor ve benzersiz bir trafik deneyimi yaşanması için avantajlar sunuyoruz. Hem şehir içi hem de şehirlerarası yolculuklarında taksi kullanmayı tercih edenlere en uygun zaman da cazip fiyat avantajı ile seyahat teklifi sunuyoruz.

Ayrıcalıklı Hizmet Modeli

Abonelik sistemi oluşturarak uzun süreli yolculuk yapacak olan müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet modeli uyguluyoruz. Adalar Korsan Taksi deneyimli şoförleri hem Adaları hem de İstanbul'u çok iyi tanıyor gerekli olması durumunda yeni ulaşım güzergahları tespit ederek müşterilerin yüksek memnuniyet hedefine ulaşmasını sağlıyor. Güvenilir hizmet politikası ile geniş kitlelere ulaşma başarısını sağlayarak özellikle şehir içi ulaşımda çok daha kaliteli bir alternatif oluşturduk. Müşteri memnuniyeti açısından her zaman sektörde bir adım önde olmayı başarıyoruz. Adalar halkına sağladığımız korsan taksi hizmetlerimizin avantajları arasında;
  • Uygun fiyatları ile ulaşım hizmeti
  • Güvenilir ve konforlu hizmet
  • 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik
  • Ulaşım ihtiyacını karşılayan sağlam altyapı
  • Güler yüzlü ve samimi şoförler
  • Yol uzatma ya da kısa mesafe problemlerini sonlandırma ilk sıralarda yer alıyor.

En Çok Konuşulan Hizmetler

Avantajlarımız ile tüm dikkatleri üzerimize çekmeyi başarmamızın yanı sıra en çok konuşulan ve en fazla talebi karşılayan Anadolu Yakası korsan taksi olarak her türlü altyapıya sahip. İnsanların korsan taksi konusunda yaşadığı güvensizlik verdiğimiz hizmet kalitesi ve güven sayesinde son buluyor. Özellikle şehir içi ulaşımda tercih edilenler arasında ilk sırada olmamız yolcularımızı yanıltmaya yönelik davranışlardan, usulsüzlüklerden uzaklaşma ya da kısa mesafeye yolcu almama gibi davranışlardan uzak durmamız sayesinde gerçekleşiyor. İstanbul'un her noktasında bulunan taksilerimiz ile yolcularımızı uzun süre beklemeden alıyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde bulunan whatsapp butonu aracılığıyla whatsapp üzerinden, dilerseniz bizleri arayarakta korsan taksi çağırabilirsiniz.

Ücretlendirmeler konusunda sizlere minimum fiyat garantisi sunmaktayız. Arayıp ya da whatsapp üzerinden fiyat teklifi aldığınızda da bunu anlayacaksınız.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca taksi çağırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz özel gün ayrımı olmaksızın 7/24'tür.

Istanbul içerisinde bütün semtlerde hizmet vermekteyiz. Kısacası istanbul sınırlarında her yerden korsan taksi çağırabilirsiniz.

Şu anda istanbul dışı hizmetimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede aktif edilecektir.

GALERİ